top of page
Suchy lód na paragon_edited_edited.jpg

Formularz zamówień suchego lodu na paragon

Uwaga! Tańsza dostawa suchego lodu na tak zwane „przesypanie” realizowana jest na drugi dzień po złożeniu zamówienia. Koszt jednego kilograma obecnie, wynosi: 8,50 zł za 1 kg. Zastrzegamy jednak, że cena może ulec zmianie wraz z wzrostem cen produkcji suchego lodu. Zamawiając dostawę suchego lodu na przesypanie nie płacisz za opakowanie. Koszt dostawy zamówienia wynosi: 26,00 zł. Dostarczamy suchy lód do odbiorców indywidualnych na paragon w Łodzi od poniedziałku do piątku. Minimalna ilość zamówienia: 5 kg granulatu suchego lodu fi 16 mm. Mniejsze zamówienia są pomijane bez potwierdzenia. Wypełnij wszystkie pozycje zawarte w formularzu zamówień suchego lodu na paragon.

Suchy lód na paragon

Realizujemy zamówienie od 5 do 100 kg. Przy większych zamówieniach prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.

Dziękujemy za złożenie zamówienia.

Suchy lód na paragon_edited_edited.jpg

Po otrzymaniu zgłoszenia pracownik firmy Dry Ice Zone oddzwoni na podany w formularzu numer telefonu z prośbą o potwierdzenie zamówienia.

Pamiętaj! Zamówienie możesz złożyć telefonicznie.

Poniedziałek - piątek od 7:00 do 15:00. Komórka: 512-117-436. Telefon stacjonarny: 42-620-09-04. Odwiedź nasz punkt sprzedaży suchego lodu w Łodzi. Ulica Andrzeja Struga 78. Przy stałych dostawach suchego lodu możesz liczyć na rabat, który zależny jest od ilości złożonych wcześniej zamówień.

Wróć na stronę dostaw suchego lodu w Łodzi – tanie dostawy suchego lodu

Chcesz zamówić suchy lód na fakturę? Nic trudnego – zamów suchy lód na fakturę

bottom of page