top of page

Formularz zamówień suchego lodu na fakturę

tanie dostawy suchego lodu.jpg

Uwaga! Eko dostawa suchego lodu na tak zwane „przesypanie” realizowana jest na drugi dzień po złożeniu zamówienia. Koszt jednego kilograma obecnie, wynosi: 8,50 zł za 1 kg. Zastrzegamy jednak, że cena może ulec zmianie wraz ze wzrostem cen produkcji suchego lodu. Zamawiając dostawę suchego lodu na przesypanie, nie płacisz za opakowanie. Koszt dostawy zamówienia wynosi: 26,00 zł. Dostarczamy suchy lód do odbiorców indywidualnych i firm w Łodzi od poniedziałku do piątku. Minimalna ilość zamówienia: 5 kg granulatu suchego lodu fi 16 mm. Mniejsze zamówienia są pomijane bez potwierdzenia. Wypełnij wszystkie pozycje zawarte w formularzu zamówień suchego lodu na fakturę.

Formularz zamówień suchego lodu na fakturę

Realizujemy zamówienie od 5 do 100 kg. Przy większych zamówieniach prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.

Dziękujemy za złożenie zamówienia.

formularz dostaw.jpg

Dziękujemy za złożenie zamówienia. Pracownik firmy Dry Ice Zone zadzwoni w godzinach pracy punktu sprzedaży na podany w formularzu telefon w celu potwierdzenia zamówienia.

Pamiętaj! Zamówienie możesz złożyć telefonicznie.

Poniedziałek - piątek od 7:00 do 15:00. Komórka: 512-117-436. Telefon stacjonarny: 42-620-09-04. Odwiedź nasz punkt sprzedaży suchego lodu w Łodzi. Ulica Andrzeja Struga 78. Przy stałych dostawach suchego lodu możesz liczyć na rabat, który zależny jest od ilości złożonych wcześniej zamówień.

Wróć na stronę dostaw suchego lodu w Łodzi – tanie dostawy suchego lodu

Chcesz zamówić suchy lód na paragon? Nic trudnego – zamów suchy lód na paragon

bottom of page