• Dry Ice

Zestawy wysyłkowe suchego lodu dla firm

Zaktualizowano: 23 lip 2020

Firmy bardzo często korzystają z zamówień on-line w naszym e-sklepie. Zestawy wysyłkowe suchego lodu dla firm zamawiane są do różnych miejsc w naszym kraju. Suchy lód wysyłany jest do firm w Warszawie ale jak się okazuje nasze zestawy trafiają najczęściej do miejsc w których pobliżu nie znajdują się żadne z firm które realizują sprzedaż detaliczną lub hurtową suchego lodu. Suchy lód do Łodzi wysyłany jest równie często jak do Rzeszowa. Zresztą Łódź jest specyficzną miejscowością. Po uruchomieniu bezpośredniego połączenia kolejowego z Łodzi do Chin eksport i import odbywa się dość żywiołowo. Znaczna ilość towarów do Chin z Polski musi być transportowana w stanie zamrożonym, dlatego potrzebny jest do tego typu transportu suchy lód.

Suchy lód zamawiany jest do różnych miejscowości z różną częstotliwością w zależności od zapotrzebowania. Sporo firm po uruchomieniu przez nas dostaw suchego lodu w kontenerach izometrycznych zdecydowało się na tego rodzaju dostawy ze względów ekonomicznych. Suchy lód w kontenerze wolniej sublimuje ze względu na to że izolacja ścianek jest znacznie grubsza niż w zestawach wysyłkowych. Kontenery są wygodniejsze w przechowywaniu suchego lodu a przy tym dostawy odbywają się na zasadzie wymiany. Pustego kontenera na pełny. Dostawa odbywa się przez zaufaną firmę transportową OCS dlatego tez nie ma obawy o to że gdzieś po drodze kontener zostanie uszkodzony lub dostawa nie dotrze na czas. Mniejsze firmy które nie potrzebują tak dużych ilości suchego lodu zamawiają zestawy suchego lodu o zawartości: 20 kg, 30 kg lub 40 kg granulatu suchego lodu.


Stałe dostawy suchego lodu do firm


Zestawy wysyłkowe suchego lodu cieszą się ogromną popularnością w e-sklepie. Firmy zamawiające odpowiedni zestaw wysyłkowy mogą zastrzec dzień dostawy co jest bardzo wygodne. W sumie można przemyśleć ile suchego lodu firmie jest potrzeba i już dużo wcześniej złożyć zamówienie na suchy lód z gwarantowaną dostawą na dany dzień. Dużą popularnością cieszy się zestaw suchego lodu zawierający 10 kilogramów granulatu fi 16 mm. Tak mały zestaw suchego lodu jest kupowany przez mniejsze firmy do różnych celów. Większy zestaw zawierający 20 kg suchego lodu kupowany jest przez większe firmy jednorazowo lub cyklicznie. Stałe dostawy suchego lodu do firm gwarantują że suchy lód trafi do nich w odpowiednim dniu dlatego też nie trzeba kupować od razu całego kontenera suchego lodu. Niektóre firmy nie posiadają tak dużego zaplecza magazynowego dlatego wolą cykliczne dostawy suchego lodu do firm niż zabierać miejsce na kontener o pojemności 500 kilogramów. Stałe dostawy suchego lodu gwarantują również, że suchy lód będzie świeży. Do naszego e-sklepu otrzymujemy stałe dostawy w poniedziałek, środę oraz piątek dlatego suchy lód jest zawsze świeży. W każdej chwili można kupić dowolną ilość suchego lodu wprost z magazynu który mieści się w Raszynie ulica Słowikowskiego 41A

392 wyświetlenia