top of page
  • Zdjęcie autoraDry Ice

Zajęcia z suchym lodem w czasie kolonii

Okres letni jest dla naszych pociech doskonałą okazją do zabawy i wszelkich uciech. Przeglądając ostatnie zamówienia, widać jest, że organizatorzy zabaw dla dzieci podczas kolonii lub na zajęciach w mieście zamawiają suchy lód na zajęcia. Zabawa suchym lodem jest zawsze pouczająca. W trakcie zajęć można przekazać podstawowe informacje dotyczące natury życia na naszej planecie. W trakcie zajęć organizowanych w szkołach i przedszkolu organizatorzy przekazują podstawowe informacje z dziedziny chemii i fizyki. Nauka poprzez zabawę jest fascynująca.


Zabawa suchym lodem


Podczas zabawy suchym lodem dzieci mają okazję wczuć się w rolę początkujących naukowców. W trakcie zajęć zgłębiane są tajniki fizyki, chemii i biologii poprzez eksperymenty. Dzieci w trakcie dobrze poprowadzonej zabawy odkrywają i poznają prawa natury i nauki wykonując eksperymenty pod czujnym okiem instruktora. Zajęcia latem organizowane są na koloniach i pół koloniach. Dla dzieci przebywających w miastach organizowane są zajęcia w domach kultury, aby pracujący rodzice nie musieli się martwić o swoje pociechy.


Doświadczenia w domu


Nabytą wiedzą oraz niesamowitymi efektami dzieci mogą pochwalić się rodzicom lub przekazać je rówieśnikom w trakcie zabaw organizowanych w domu. Bardzo często dzieci wracające do domu z kolonii proszą rodziców o to, aby kupić suchy lód i zrobić podobne doświadczenia w domu. Jest to niebywała okazja, aby pobawić się z dziećmi. Poświecić im czas, aby zacieśnić więzy rodzinne.Warsztaty z suchym lodem


Warsztaty z suchym lodem z udziałem dzieci kształtują zamiłowanie do poznawania nowych rzeczy i należy zapewnić dalszy rozwój dziecka poprzez organizowanie podobnych zajęć w domu. Oczywiście przy czynnym udziale rodziców, zapewniając pociechom bezpieczeństwo podczas zabawy. Gdy rodzice nie pozostaną obojętni na ciekawość dzieci, wiedza może być w dalszym ciągu pogłębiana. Tym bardziej że dostęp do suchego lodu oraz innych komponentów pozwala na organizowanie zabawy z dzieckiem w dowolnym momencie.Zabawa suchym lodem podczas domowych uroczystości


Zabawa suchym lodem jest zawsze pełna napięcia i zaskakujących efektów. Niektóre ciekawe efekty uzyskiwane z suchego lodu potrafią również zaskoczyć rodziców, którzy do tej pory nie mieli styczności z suchym lodem. Bezproblemowy dostęp do suchego lodu oraz niewielka cena przemawiają za tym, aby suchy lód pojawiał się nie tylko w trakcie wakacji. Doskonale bawić się suchym lodem można w trakcie domowych uroczystości typu: urodziny lub imieniny.

Punkt sprzedaży Łódź Polesie

Ul. Andrzeja Struga 78 od 8:00 do 17:00​

Tel komórkowy.: 512-117-436

Telefon stacjonarny: 42-620-09-04

 E-Mail: biuro@dryicezone.pl

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

© 2017 Dry Ice Zone (PM)

bottom of page