top of page
  • Zdjęcie autoraDry Ice

Zajęcia dydaktyczne dla dzieci na koloniach

Zajęcia dydaktyczne dla dzieci cieszą się zawsze dużym powodzeniem. Podczas letnich zabaw z udziałem suchego lodu dzieci czynnie uczestniczą w różnych doświadczeniach, ucząc się poprzez zabawę. Niezmiernie ważne jest w trakcie takich zajęć dydaktycznych podejście instruktora. Jeżeli instruktor będzie umiał nawiązać kontakt z dziećmi, gwarantowana jest nie tylko dobra zabawa, ale i zasób wiedzy, która trafia bardzo głęboko w podświadomość maluchów. Nauka poprzez zabawę jest niezwykle skuteczna.Zajęcia dla dzieci na koloniach


Zajęcia dla dzieci na koloniach, w jakich uczestniczą dzieci, mogą powtórzyć w domu pod nadzorem rodziców. Dzieci w ten sposób utrwalają nabytą wiedzę podczas zajęć na koloniach i półkoloniach i znacznie później w trakcie zajęć dydaktycznych. Organizowanych w szkołach i przedszkolu. Równie często dzieci uczestniczą w zajęciach pozalekcyjnych, gdy rodzice są jeszcze w pracy.


Doświadczenia z suchym lodem


Doświadczenia z suchym lodem mogą być kontynuowane w trakcie imienin Twojego dziecka. Niebywałe możliwości wykorzystania właściwości suchego lodu podczas zajęć dydaktycznych sprawiają, że jest on stosowany powszechnie przez firmy zajmujące się organizowaniem zajęć dla dzieci i młodzieży.


Zdjęcia z zajęć dla dzieci na koloniach i pół koloniach udostępniła nam firma fextron organizująca zajęcia dla dzieci w okresie szkolnym i wakacjach. Warto zapoznać się z profilem firmowym na Facebook – fextron.


Suchy lód na zajęcia dydaktyczne


Suchy lód na zajęcia dydaktyczne można u nas nabyć w dowolnej ilości. Punkt sprzedaży Łódź Polesie czynny jest od poniedziałku do piątku. Ul. Andrzeja Struga 78 od 7:00 do 15:00. Tel komórkowy: 512-117-436 - Telefon stacjonarny: 42-620-09-04. Dostawa suchego lodu w Łodzi i okolicy realizowana jest codziennie.


Suchy lód na zajęcia możesz również zamówić on-line w sklepie internetowym Dry Ice Zone. Dostawa suchego lodu realizowana jest wówczas za pośrednictwem firmy kurierskiej w zestawach wysyłkowych.


Punkt sprzedaży Łódź Polesie

Ul. Andrzeja Struga 78 od 8:00 do 17:00​

Tel komórkowy.: 512-117-436

Telefon stacjonarny: 42-620-09-04

 E-Mail: biuro@dryicezone.pl

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

© 2017 Dry Ice Zone (PM)

bottom of page