• Dry Ice

Wielka promocja

Zaktualizowano: 27 kwi 2021


Rzucamy wyzwanie dla otwierającej się branży wesel i imprez okolicznościowych. Szykujemy się również na wielką majówkę. Nie pozostawimy ot, tak sobie mieszkańców Łodzi bez naszego wsparcia. Sami doskonale zdajecie sobie sprawę z faktu, że jakakolwiek zabawa nie może się obejść bez suchego lodu. Biały gęsty dymek lub dymiące drinki są zawsze mile widziane na imprezach organizowanych w domach. Weselach lub w większym gronie. Suchy lód idealnie sprawdza się na każdej imprezie organizowanej na działce. Świerze i dobrze zmrożone piwo smakuje idealnie, gdy jest dobrze schłodzone. Przy grillu lub na potańcówce. To właśnie w tym momencie pojawia się suchy lód w formie granulatu fi 16 mm. W zestawach wysyłkowych lub sypany na miejscu do opakowania styropianowego. Lodówki turystycznej lub innego opakowania izotermicznego. Możemy zagwarantować jedno. U nas nikt nie odejdzie z kwitkiem. Nie posiadasz własnego opakowania? Nie martw się. Nasz pracownik zaproponuje Tobie odpowiednie, w którym będziesz mógł przewieść suchy lód na działkę lub imprezę. Mamy jeszcze coś! Pewnie tego się nie spodziewałeś!

Uwaga! Nadchodzi wielka PROMOCJA!Pewnie się tego nie spodziewałeś, ale na otwarcie oddziału sprzedaży suchego lodu firmy Dry Ice Zone w Łodzi przygotowaliśmy super promocje. Pewnie wielu z was będzie zadowolonych, ponieważ będziecie mogli otrzymać 7 kg suchego lodu w..........no właśnie. Jeszcze tego nie zdradzimy dziś. O nie! Odpowiednie informacje opublikujemy już w poniedziałek nie tylko tu na naszej stronie internetowej, ale również i na Facebook. Możecie już kompletować listę gości. Kompletować menu na swoją super imprezę. Wielka Majówka nadchodzi. Odwiedzajcie nas od czasu do czasu i śledźcie informacje. Z pewnością Tobie się to opłaci.

Aktualizacja! Promocję suchego lodu dedykowaną dla mieszkańców Łodzi znajdziesz tutaj => majówka z suchym lodem. 7 kg suchego lodu z opakowaniem za symboliczną złotówkę.

67 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie