• Dry Ice

Weekendowe opakowanie na piwo

Zaktualizowano: 23 lip 2020


piwo podczas weekendu

Weekendowe opakowanie na piwo przyda się każdemu kto lubi ten chłodny niskoprocentowy trunek. Wyjeżdżając na weekend zabieramy ze sobą grilla, mięsiwo, kiełbaski oraz piwo. Nic tak nie krzepi jak dobrze schłodzone piwo podczas grillowania. Tylko z skąd wziąć zimne piwo? Można oczywiście kupić piwo ze sklepowej lodówki ale w sezonie sami wiecie że różnie to bywa. Można dobrze schłodzone piwo zabrać na weekend z domu. Potrzebne jest do tego tylko odpowiednie opakowanie do piwa, na tyle poręczne i bezpieczne że nie będziemy się już musieli więcej martwić gdzie kupić zimne piwo. Opakowanie na piwo jakie posiadamy w swojej ofercie doskonale sprawdzi się podczas wyjazdów weekendowych a nawet wczasach. Opakowanie na sześć sztuk piwa można zabrać wszędzie, nawet na plażę a piwo będzie zawsze dobrze schłodzone.

Opakowanie na piwo podczas weekendu

weekendowe opakowanie na piwo

Wyjeżdżając z domu na działkę lub chociażby na piknik wyjmujemy piwo z lodówki. Umieszczamy 6 sztuk piwa w opakowaniu i gotowe. Czy to jest takie trudne? Wcale nie! Opakowanie na piwo utrzyma niską temperaturę podczas weekendu przez 4 do 6 godzin. Opakowanie można włożyć do bagażnika samochodu i w drogę. Aby przedłużyć czas chłodzenia do środkowej kieszonki można wsypać suchy lód a z pewnością po przyjeździe na miejsce i po rozpalenia grilla piwo będzie doskonale schłodzone. Widać jest to dokładnie na załączonym filmie. Suchy lód posiada temperaturę -78°C i jest doskonałym chłodziwem. Do środkowej kieszonki opakowania na piwo zmieści się około 200 gr suchego lodu. Po jego wsypaniu temperatura wewnątrz opakowania będzie się utrzymywała przez długi czas. Można by powiedzieć że opakowanie to spełniać będzie rolę lodówki turystycznej tylko że w takiej lodówce jest zawsze zbyt mało miejsca i najczęściej przewozimy w niej produkty spożywcze. Posiadając takie właśnie opakowanie zimne piwo będzie cały czas pod ręką. Można je zabrać do znajomych na imprezę na świeżym powietrzu lub dajmy na to na plaże. Opakowanie na piwo jest tak wykonane że można w nim umieścić również 6 butelek piwa lub puszki z piwem.


Opakowanie na sześć sztuk piwa HEKSAGON-6-PAK

opakowanie na piwo podczas weekendu

Opakowanie na piwo Heksagon doskonale izoluje złoty trunek przed przegrzaniem latem dlatego może być zawsze pod ręką podczas weekendowego biesiadowania na świeżym powietrzu. Opakowanie na 6 butelek piwa wykonane jest z styropianu o grubości ścianek 20 mm. Grube ścianki opakowania Heksagon chroni piwo przed przegrzaniem gdy wystawimy je na słońcu oraz zgnieceniem. Sprawdza się jak lodówka turystyczna tyle że do piwa. W środkowej kieszonce opakowania można umieścić lód w kostkach lub żelpaki zamiast suchego lodu. Opakowanie na 6 sztuk piwa (zarówno w butelkach jak i w puszcze) produkowane jest metodą wtryskową ze specjalnego styropianu w kolorze szarym które posiada podwyższone właściwościowi termiczne. Opakowanie posiada sześć wewnętrznych gniazd na piwo o wymiarach: średnica 71 mm wysokość 173 m grubość ścianki opakowania 20 mm. Środkowa kieszonka służy do wsypania materiału chłodzącego którym może być suchy lód lub lód w kostkach. Można do środkowej kieszonce umieścić żelpaki które wcześniej schłodzimy lub zamrozimy. Cena opakowania na piwo: 14.00 zł Opakowania na piwo dostępne są on-line poprzez wypełnienie formularza zamówień. Opakowania dostarczane są przez firmy kurierskie od poń do piątku w całym kraju. Formularz zamówień => opakowanie do piwa

421 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie