top of page
  • Zdjęcie autoraDry Ice

Tanie dostawy suchego lodu do poszczególnych dzielnic Łodzi

Zaktualizowano: 10 sty 2022


Dostawa suchego lodu w Łodzi jest tańsza, gdy zamówisz granulat na tak zwane „Przesypanie”. Po złożeniu zamówienia kurier przywiezie na miejsce odpowiednią ilość granulatu suchego lodu w opakowaniu firmowym. Na miejscu przesypie suchy lód do opakowania, pojemnika firmy lub odbiorcy indywidualnego. Oszczędzasz w ten sposób od 12 do 30 zł na jednej dostawie, nie płacąc za opakowanie. Przelicz ile możesz zaoszczędzić przy stałych dostawach suchego lodu do twojej firmy. Dostawa suchego lodu na "przesypanie" realizowana jest do poszczególnych dzielnic w Łodzi od poniedziałku do piątku. W godzinach od 9:00 do 16:30.

Stałe dostawy suchego lodu

Stałe dostawy suchego lodu nigdy nie były tak tanie, jak obecnie. Zamawiając suchy lód na tak zwane „przesypanie” oszczędzasz do 30 zł. Tyle trzeba by było dodatkowo zapłacić za opakowanie styropianowe w których dostarczany jest suchy lód. Przy stałych dostawach oszczędności mogą osiągnąć parę setek. Firmy znajdujące się na terenie Łodzi i okolicy mogą w ten sposób uzupełniać zapasy suchego lodu. Przy stałych dostawach możesz liczyć również na rabaty uznaniowe. W zależności od złożonych zamówień w skali miesiąca rabat może zostać przyznany jednorazowo lub na stałe w wysokości od 5 do 15%. Przelicz czy Tobie się to opłaca.

Uwaga! Dostawa suchego lodu na tak zwane „przesypanie” realizowana jest do odbiorców indywidualnych i firm w Łodzi. Minimalna ilość zamówienia: 5 kg granulatu suchego lodu fi 16 mm. Zamówienie możesz złożyć również telefonicznie. Poniedziałek – piątek od 8:30 do 16:30. Komórka: 512-117-436. Telefon stacjonarny: 42-620-09-04. Odwiedź nasz punkt sprzedaży suchego lodu w Łodzi. Ulica Andrzeja Struga 78 lub złóż zamówienie wypełniając formularz zamówienia.


Tanie dostawy suchego lodu


Uruchamiając tańsze dostawy suchego lodu dla mieszkańców Łodzi, spełniamy oczekiwania stałych klientów. Oczekujących tańszych dostaw przy stałych zamówieniach. Eliminując z łańcucha dostaw opakowanie styropianowe (którego cena zależna jest od jego pojemności) uzupełnianie zapasów jest o wiele tańsze. Dostawa suchego lodu w Łodzi jest nie tylko tańsza, ale również ekologiczna. Zobacz => ochrona środowiska a tanie dostawy suchego lodu. Wybierając tańsze dostawy suchego lodu na „przesypanie” eliminujesz niemałe straty wynikające z sublimacji suchego lodu. Dostarczając suchy lód w Łodzi, możesz mieć pewność, że będzie go tyle, ile zamówisz. Granulat jest pakowany rano (pomiędzy 9:00 a 10:00) i dostarczany na miejsce jednym transportem. Zamawiając 10 kg suchego lodu, otrzymasz go w całości. Zobacz, jakie możesz wygenerować =>oszczędności.

29 wyświetleń

Punkt sprzedaży Łódź Polesie

Ul. Andrzeja Struga 78 od 8:00 do 17:00​

Tel komórkowy.: 512-117-436

Telefon stacjonarny: 42-620-09-04

 E-Mail: biuro@dryicezone.pl

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

© 2017 Dry Ice Zone (PM)

bottom of page