• Dry Ice

Suchy lód dla mieszkańców warszawy

Zaktualizowano: 27 wrz 2020

Dostawa suchego lodu w warszawie realizowana jest poprzez firmę kurierską która dostarcza granulat suchego lodu do odbiorcy. Poprawne wypełnienie formularza zamówień oraz stosowna opłata za suchy lód oraz transport jest podstawą realizacji zamówienia. Dostawy suchego lodu dla mieszkańców warszawy odbywają się również w soboty po wcześniejszej rezerwacji tego właśnie dnia w odpowiednim polu zamówienia.


Zestaw suchego lodu dla mieszkańców warszawy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów mieszkających w warszawie uruchomiliśmy dostawy suchego lodu w sobotę. Szybka dostawa suchego lodu w sobotę pozwoli wszystkim na stworzenie odpowiedniej oprawy podczas domowej imprezy. Klienci indywidualni najczęściej zamawiają na weekend 4 kilogramy suchego lodu dlatego też stworzyliśmy pakiet suchego lodu tak zwany „Zestaw Warszawki” który zaspokoi potrzeby wszystkich tych którzy organizują domową imprezę. 4 kg suchego lodu jest wystarczającą ilością do tworzenia efektów specjalnych na mniejszą imprezę. Zestaw suchego lodu pozwala również na zaspokojenie potrzeb dla większej liczby osób dodając granulat do drinków z suchym lodem które są atrakcją imprez organizowanych w warszawie. Oczywiście jest również możliwość zakupu suchego lodu na miejscu, wprost z magazynu który mieści się w Raszynie ul. Słowikowskiego 41 A. Zdajemy sobie sprawę z tego że niektóre imprezy są realizowane spontanicznie. Organizowane są na szybko gdy pojawią się goście, dlatego też dzwoniąc do nas można niemal natychmiast zamówić 4 kilogramy suchego lodu. Granulat suchego lodu dostarczony zostanie na miejsce mającej się odbyć imprezy.

Dostawa suchego lodu w warszawie


Przesyłki z suchym lodem w sobotę dostarczane są przez firmę OCS w systemie door-to-door. Czyli od drzwi do drzwi. Po otrzymaniu zamówienia suchy lód w sobotę jest pakowany w sobotę (czyli w dniu dostawy) od odpowiednich opakowań i dostarczany pod wskazany adres w systemie dostaw dedykowanych. Mobilność doręczeń przesyłek w systemie dedykowanym firmy OCS jest wystarczająca aby zaspokoić potrzeby mieszkańców warszawy na suchy lód. Z dostaw suchego lodu w sobotę korzystają nie tylko klienci indywidualni. Podmioty gospodarcze takie jak restauracje, puby i inne również korzystają z dostaw w sobotę gdy zabraknie suchego lodu. Suchy lód w restauracja jest najczęściej używany do dymiących drinków które są atrakcją lokali. Dymiące drinki z suchym lodem wyglądają zjawiskowo i przyciągają więcej klientów do lokalu.

Dodatek do drinków z suchym lodem

Zamawiając suchy lód z dostawą na sobotę nie można zapomnieć o dodatkach które zapewniają bezpieczeństwo podczas sączenia drinków. Pamiętajcie że połknięcie suchego lodu może mieć tragiczne następstwa. Poparzenie przełyku, krtani przy temperaturze suchego lodu -78.5°C jest niestety możliwe gdy granulat zostanie połknięty. Aby uniknąć takiej sytuacji, w trosce o wasze bezpieczeństwo prowadzimy sprzedać świecących słomek dzięki którym uniknięcie połknięcia suchego lodu. Dzięki odpowiedniej słomce Dry Ice Stix już nie trzeba się martwić że połkniemy suchy lód popijając drinka z suchym lodem, sok lub inne napoje alkoholowe lub bezalkoholowe. Dzięki świecącemu wkładowi wewnątrz słomki drinki są jeszcze bardziej widowiskowe. Żadna granulka suchego lodu nie ma szans przedostania się do ust czy też przełyku. Jak widać, dodatkowo drinki lub napoje bezalkoholowe wyglądają bardzo efektownie z kolorowymi słomkami. Słomki Dry Ice Stix w czterech kolorach są dostępne już u nas w ofercie e-sklepu.

Słomki Dry Ice Stix do drinków z suchym lodem są łatwe w obsłudze. Po wyjęciu z opakowania zginamy słomkę tak aby przełamać miejsce w którym jest umieszczony pojemniczek z fluorescencyjną zawartością. Potrząsamy słomką aby wymieszać zawartość. Słomki Dry Ice Stix zaczynają świecić i świecą przez długi czasu. Po włożeniu słomki do dymiącego drinka można go bezpiecznie sączyć. Żądna drobinka suchego lodu nie przedostanie się do jamy ustnej a tym samym przełyku dlatego bez problemów granulat suchego lodu można bezpośrednio włożyć do drinka. Oczywiście szczypcami lub łyżeczką aby nie poparzyć naskórka palców. Przypominamy że suchy lód posiada temperaturę -78.5°C dlatego przy nieumiejętnym obchodzeniu się z suchym lodem może dojść do poparzenia. Składniki zawarte w wkładzie Dry Ice Stix nie są ani łatwopalne ani toksyczne dlatego też można ich bezpiecznie używać podczas każdej imprezy. Wesela, imprezy domowej lub firmowej. Pamiętajcie !

Słomki są bezpieczne niemniej jednak nie należy ich przekłuwać ani rozcinać. Po rozcięciu można poplamić odzież. W przypadku dostania się płynu do oczu należy obficie spłukać wodą.


Słomki Dry Ice Stix należy przechowywać w ciemnym miejscu bez dostępu do światła i chronić przed wysoką temperaturą. Dostępne kolory słomek Dry Ice Stix to:

- niebieski - czerwony - zielony - żółty

Słomki sprzedawane są w e-sklepie jako dodatek do suchego lodu. Uwaga! Słomki nie są odpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat.

Zestaw WarszawkiZestaw Warszawki składa się z opakowania do transportu suchego lodu typu Styrobox ST 4 o grubości ścianki 12 mm. Opakowanie zabezpiecza suchy lód przed nadmierną sublimacją. W opakowaniu zabezpieczającym o pojemności 6.1 litra znajduje się 4 kilogramy suchego lodu. Zestaw suchego lodu dla mieszkańców warszawy jest przygotowywany w dniu wysyłki i dostarczany jest w określonym czasie. Zamówienia realizowane są przez sklep suchego lodu. Opakowanie Styrobox jest wielokrotnego użytku dlatego gdy ktoś u nas często dokonuje zakupu suchego lodu następnym razem może przyjechać po granulat fi 16 mm już z własnym opakowaniem a wówczas płaci tylko za sam suchy lód.


Bardzo ważna informacja dla mieszkańców Warszawy

Podjęliśmy obecnie próbę ograniczenia odpadów, które trafiają na wysypisko śmieci. Za każdym razem gdy dostarczamy suchy lód do odbiorcy w Warszawie nie wiadomo później co z nim zrobić. Najczęściej opakowanie trafia do śmietnika a później wywożone jest na wysypisko śmieci powiększając ilość odpadów które nie podlegają rozkładowi. Postanowiliśmy zawalczyć o środowisko i od dzisiaj mieszkańcy Warszawy mogą zamówić dowolną ilość suchego lodu bez opakowania. Zamówiona ilość suchego lodu zostanie dostarczona w opakowaniu firmowym i przesypana do opakowania, pojemnika osoby zamawiającej. Pamiętaj! Zamawiając suchy lód na tak zwane „przesypanie” można zaoszczędzić jednorazowo od 10 do 30 złotych.

Tutaj można zamówić taniej dowolną ilość suchego lodu z dostawą w Warszawie => sprzedaż suchego lodu warszawa

715 wyświetleń