• Dry Ice

Suchy lód na majówkę

Zaktualizowano: 12 kwi 2018

Suchy lód na majówkę – oczywiście! Suchy lód jest wszędzie tam gdzie będziecie wyjeżdżać ponieważ zawsze na świeżym powietrzu potrzebne jest zimne piwo do grylla i suchy lód do schłodzenia tych wszystkich smakowitości które będziecie na grillu smażyć.

Mały zestaw wysyłkowy na majówkę

Wielkimi krokami zbliża się wielka majówka i czas wyjazdów rodzinnych poza miasto. Niektórzy skorzystają z dostępnych okazji wyjazdowych których jest pełno w internecie i nie tylko a inni na majowy wypad wybiorą swoje zaciszne działeczki i możliwości wyjazdu w znajome przytulne miejsca. Majowe wyjazdy na działkę są dopiero początkiem wypoczynku na świeżym powietrzu. Przed nami letnie wyjazdy na wczasy i inne wyjazdy poza dom. Ponownie będziemy czuć zapach grilla i tych super różności które na nim będziemy smażyć. Ponownie chodząc na świeżym powietrzu będziemy czuć smażące się na gryllu kaszanki, karkówkę czy też kurczaka pod rożną postacią. To jest bardzo przyjemny czas i po takiej przechadzce każdy z nas będzie czuł głód na grillowane mięsiwo. Dni wolne od pracy w maju: 1 maja (wtorek) - Święto Pracy 2 maja (środa) - Dzień Flagi RP (poniedziałek) 3 maja (czwartek) - Narodowe Święto Konstytucji Jak widać wystarczy wziąć dwa dni urlopu, 30 kwietnia oraz 4 maja aby cieszyć się dziewięcioma dniami wolnymi od pracy. Oczywiście długi weekend z suchym lodem.

Majówka z suchym lodem

Co roku na majówkę lub podczas letniego wypoczynku jest bardzo duże zapotrzebowanie na suchy lód. Suchy lód jest potrzebny do schłodzenia napojów alkoholowych takich jak piwo czy wino. Suchy lód jest używany również do schładzania mocniejszych trunków albo napojów bezalkoholowych. Jest potrzebny wszędzie tam gdzie trzeba przechować produkty spożywcze bo nie zawsze jest dostęp do elektryczności a tym samym lodówki. Zresztą i tak każdy z nas stara się aby zaszyć się gdzieś głęboko, tam gdzie nie ma codziennego gwaru i ludzi. A tam gdzie nie ma ludzi nie ma również prądu dlatego suchy lód jest potrzebny jak świeże powietrze którym będziecie oddychać wyjeżdżając poza miasto. Na długi weekend firma Dry Ice Zone przygotowała coś dla Was.

Zestawy weekendowe suchego lodu

Zapotrzebowanie na suchy lód jest zawsze duże gdy dopisuje pogoda. Na długi weekend majowy sporo osób będzie wyjeżdżało na działkę lub na dłuższe, dalsze wyjazdy rodzinne. I właśnie podczas takich rodzinnych wyjazdów z pewnością przyda się suchy lód. Na długi weekend majowy firma Dry Ice Zone przygotowała małe i duże zestawy suchego lodu które można zamówić on-line w sklepie na tyle wcześnie aby zdążyć na weekend majowy. Jednak przygotowując zestawy weekendowe myślą przewodnią jest wykorzystanie dwóch komponentów. A mianowicie wykorzystanie opakowania styrobox jako lodówki turystycznej oraz suchego lodu jako chłodziwo. Dlatego też mały zestaw weekendowy zawierający 6 kg suchego lodu jest dostarczany w większym niż zazwyczaj opakowaniu. Mały zestaw weekendowy suchego lodu jest dostarczany w opakowaniu styrobox o pojemności aż 18.2L zaś duży o pojemności 40.4L. Oczywiście jak zwykle chodzi o wygodę konsumenta ponieważ jeżeli opakowanie styrobox ma służyć później jako lodówka turystyczna to każdy klient może sobie wybrać taki zestaw którego pojemność będzie zadowalająca. Zestawy weekendowe są dostarczane w 24 godziny dlatego już w czwartek można zamówić odpowiedni dla siebie zestaw z dostawą na piątek lub zarezerwować dostawę suchego lodu w sobotę. Natomiast mniejsze lub większe zestawy weekendowe są dostarczane codziennie dla mieszkańców Warszawy.


duży zestaw suchego lodu na weekend

Kupując odpowiedni dla siebie zestaw weekendowy suchego lodu można mieć pewność że na działkę czy też piknik dowieziecie w całości wszystkie produkty spożywcze. Wybierając się na jednodniową tylko imprezę na świeżym powietrzu można zabrać ze sobą lodówkę, napełnić ją piwem lub napojami bezalkoholowymi po to aby cieszyć się doskonale zmrożonym trunkiem. Suchy lód można również wykorzystać do drinków. Drinki z suchym lodem smakują doskonale na świeżym powietrzy siedząc i sącząc je w cieniu rozłożystego drzewa. Cena małego zestawu weekendowego wynosi zaledwie 68.94 zł. W cenie zestawu wliczone jest 6 kg suchego lodu, opakowanie styrobox oraz opakowanie kartonowe zabezpieczające dodatkowo zestaw. Cena dużego zestawu weekendowego które zawiera 16 kg suchego lodu, opakowanie styropianowe oraz opakowanie tekturowe: 124.34 zł. Jak widać nie jest to duży wydatek na weekend. Zamówienia na zestawy weekendowe składamy tutaj => mały zestaw weekendowy suchego lodu

Przechowanie produktów w suchym lodzie

mały zestaw weekendowy suchego lodu

Zamawiając zestaw weekendowy suchego lodu, mały lub duży należy pamiętać o paru rzeczach. Produkty spożywcze które nie powinny być zamrożone układamy najwyżej w opakowaniu styrobx a produkty które muszą być zamrożone układamy na dole. Bezpośrednio na suchym lodzie. Można również posłużyć się przekładką z tektury aby oddzielić mrożonki od produktów świeżych. Piwo, wino lub mocniejsze trunki ustawiamy lub kładziemy bezpośrednio na suchym lodzie. Temperatura suchego lodu wynosi -78°C dlatego też pod 20 – 30 minutach każdy napój będzie doskonale schłodzony.


Aby powstrzymać nadmierną sublimację suchego lodu opakowanie w zestawie należy zamykać. W mniejszym zestawie weekendowym który zawiera 6 kg suchego lodu wystarczy granulatu na dwa dni, chyba że zostanie on użyty do drinków w suchym lodzie. Dymiące drinki z suchym lodem doskonale sprawdza się na gorące wieczory. Doskonale schłodzone piwo podczas grillowania to jest to. W większym zestawie weekendowym znajduje się 16 kg suchego lodu który wystarczy na trzy maksymalnie dwa dni do chłodzenia produktów spożywczych. Zamówienia za zestawy weekendowe => duży zestaw weekendowy

Życzymy wszystkim miłego długiego weekendu – oczywiście z suchym lodem.

1489 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie