top of page
 • Dry Ice

Suchy lód do wytwornicy ciężkiego dymu

Zaktualizowano: 10 sty 2022


dostawa suchego lodu do wytwornicy ciężkiego dymu

Suchy lód do wytwornicy ciężkiego dymu dostarczany jest kurierem do odbiorcy lub kupowany jest na miejscu w oddziale firmy Dry Ice Zone. Na duże wesele, które odbywa się w większej sali, potrzebna jest odpowiednia ilość suchego lodu do wytwornicy ciężkiego dymu. Na takie wesela zamawiany jest najczęściej zestaw zawierający 25 kg suchego lodu, który wykorzystywany jest nie tylko do wytwornicy ciężkiego dymu. 25 kg suchego lodu wykorzystywane jest do Tańca w Obłokach Młodej Pary, coleerów, w których chłodzi się szampan lub mocniejsze trunki, a także do piramidy kieliszków z szampanem, z których wydobywa biały dymek. Granulat suchego lodu fi 16 mm można również użyć do drinków z suchym lodem, które uatrakcyjnią uroczystości weselne. Suchy lód na wesele przeznaczyć można również do efektów specjalnych podczas krojenia weselnego tortu i innych atrakcji. Zestaw wysyłkowy na wesele składający się z 25 kg granulatu to wystarczająca ilość, aby urozmaicić uroczystości weselne od samego rozpoczęcia wesele aż po jego koniec.


Suchy lód do ciężkiego dymu

Suchy lód do ciężkiego dymu

Granulat suchego lodu fi 16 mm można wykorzystać do każdego modelu wytwornicy ciężkiego dymu. Rożnica jedynie polega na tym, że mniej wydajne modele wytwornic potrzebują mniej suchego lody a wydajniejsze więcej. 25 kg suchego lodu przeznaczony jest do wydajniejszych wytwornic ciężkiego dymu, które potrafią w ciągu 5 minut wypełnić dużą salę białymi obłokami. Ciężki dym powstaje w wyniku sublimacji suchego lodu w środowisku wodnym. Im świeższy suchy lód tym Taniec w Chmurach jest bardziej widowiskowy. Suchy lód na wesele dostarczany jest w 24 h, dlatego nie ma obawy o to, aby był przeleżały. Zwarta budowa granulatu o średnicy 16 mm świadczy o tym, że suchy lód jest świeży. Firma Dry Ice Zone dysponuje suchym lodem, który jest przechowywany nie dłużej niż dwa dni. Otrzymujemy suchy lód trzy razy w tygodniu i na bieżąco jest sprzedawany. Sklep suchego lodu pracuje na wysokich obrotach nie tylko w sezonie letnim. Dla firmy Dry Ice Zone sezon sprzedaży trwa przez cały rok, ponieważ dostarczamy suchy lód nie tylko do klientów indywidualnych, ale również dla firm. Większe dostawy suchego lodu do firm realizowane są w kontenerach od 100 do 500 kg pojemności.


Zestaw suchego lodu do wytwornicy ciężkiego dymu

zestaw suchego lodu

Zestaw suchego lodu do wytwornicy ciężkiego dymu został tak opracowany, aby obniżyć do minimum straty, które powstają poprzez sublimację suchego lodu. Firmie Dry Ice Zone zależało na tym, aby uniknąć takich sytuacji, kiedy suchy lód przeznaczony na wesele nie zostanie dostarczony w sobotę. Grubsze ścianki opakowywania styropianowego minimalizują straty, które wynoszą zaledwie 1/5 kg na dobę. Dzięki tak małym stratom suchy lód do wytwornicy można zamówić na piątek i wykorzystać go dopiero w sobotę.

Zawartość zestawu do wytwornicy ciężkiego dymu:

 • 25 kilogramów granulatu suchego lodu fi 16 mm

 • Opakowanie styropianowe Styrobox STH 25 o grubszych ściankach: 60 mm

 • Opakowanie kartonowe usztywniające i zabezpieczające zestaw OKH-25

 • Wymiary zewnętrzne opakowania: 600 × 400 × 355 mm

 • Wymiary wewnętrzne: 480 × 280 × 235 mm

 • Grubość ścianki: 60 mm

 • Pojemność: 31.5 L

 • Waga rzeczywista w momencie wysyłki: 30.4 kg

 • Cena zestawu wysyłkowego: 294,50 złotych

 • Cena 1 kg suchego lodu: 8,50 zł.


Dostawa suchego lodu do wytwornicy ciężkiego dymu


Dostawa suchego lodu do wytwornicy ciężkiego dymu

Dostawa suchego lodu do wytwornicy ciężkiego dymu realizowana jest w ciągu 24 h od poniedziałku do soboty. Zalecamy jednak aby suchy lód przeznaczony do wytwornicy ciężkiego dymu odebrać samemu w sobotę w oddziale firmy kurierskiej. Dostawa kurierem suchego lodu w sobotę realizowana jest od godziny 9:00 do 18:00. Trudno jest przewidzieć, o której godzinie w sobotę kurier dotrze z przesyłką. Zależy to w głównej mierze od ilości przesyłek, jakie kurier musi dostarczyć w sobotę. Może się okazać, że do miejsca docelowego dotrze po godzinie 17:00, a wówczas usługodawca wykonujący Taniec w Chmurach Młodej Pary nie będzie miał czasu na przygotowanie się do tego odpowiedzialnego zadania. Najkorzystniej jest zamówić suchy lód na wesele z dostawą piątkową, ponieważ wychodząc naprzeciw oczekiwań naszych stałych klientów, granulat suchego lodu dostarczany jest w mocniejszych opakowaniach, które posiada grubsze ścianki. Grubsze ścianki opakowania styropianowego ( 60 mm) chronią suchy lód przed sublimacją a tym samym stratami. Zamawiając suchy lód na wesele, można być pewnym, że do rozpoczęcia wesela w sobotę strat suchego lodu będzie maksymalnie 4 kg. Pozostała część to wystarczająca ilość do wytwornicy ciężkiego dymu oraz innych atrakcji organizowanych w trakcie całego wesela. Zestaw suchego lodu do wytwornicy ciężkiego dymu można zamówić on-line 7 dni w tygodniu. Posługując się kalendarzem zamówień, można w dowolnej chwili zarezerwować dostawę suchego lodu, posługując się kalendarzem zamówień, który jest dostępny w formularzu. Po zaznaczeniu odpowiedniej dla siebie daty dostawy osoba zamawiająca otrzyma powiadomienie przyjęcia zamówienia do realizacji w określonym dniu.


Dostawa suchego lodu na wesele w sobotę


 Dostawa suchego lodu na wesele

Dostawa kurierska suchego lodu w sobotę obarczona jest pewnym ryzykiem. Gdy kurier na sobotę będzie miał dużą ilość przesyłek do dostarczenia może nie zdążyć. Oczywiście dokładamy starań, aby tak się nie stało, niemniej jednak takie zdarzenia losowe mogą mieć miejsce. Aby uniknąć podobnych sytuacji, powstał zestaw suchego lodu do wytwornic ciężkiego dymu, w którym dochodzi do mniejszych strat granulatu niż w innych typowych opakowaniach styropianowych. Zamawiając zestaw wysyłkowy na wesele z dostawą piątkową, nie trzeba się martwić czy zostanie on dostarczony lub też nie. Nie trzeba się również martwić o to, czy będzie to wystarczająca ilość suchego lodu do wytwornicy ciężkiego dymu, ponieważ nawet najwydajniejsze urządzenia potrzebują od 15 kg do 20 kg granulatu. Zestaw suchego lodu do wytwornicy ciężkiego dymu dostępny jest w sklepie suchego lodu => 25 kg suchego lodu

1000 wyświetleń

Punkt sprzedaży Łódź Polesie

Ul. Andrzeja Struga 78 od 8:00 do 17:00​

Tel komórkowy.: 512-117-436

Telefon stacjonarny: 42-620-09-04

 E-Mail: biuro@dryicezone.pl

 • Facebook
 • Twitter
 • LinkedIn

© 2017 Dry Ice Zone (PM)

bottom of page