top of page
  • Dry Ice

Suchy lód dla firm w Łodzi

Suchy lód dla firm w Łodzi dostarczany jest zarówno w zestawach wysyłkowych, jak i kontenerach izotermicznych. Wszystko zależy od zapotrzebowania firmy na suchy lód. Aby usprawnić dostawy suchego lodu do firm, może być on dostarczany cyklicznie w mniejszych ilościach. Po podpisaniu umowy dostaw czuwamy nad tym, aby w określonym dniu dostarczyć zamówioną ilość suchego lodu. Dzięki temu firma otrzymuje zawsze świeży suchy lód. Jest on przechowywany nie więcej niż dwa dni. Dostawa suchego lodu do firm odbywa się w zestawach wysyłkowych dostarczanych od poniedziałku do piątku.


Posiadamy zestawy suchego lodu dla firm które można zamówić online 7 dni w tygodniu o zawartości:

30 kg 40 kg 60 kg


W przypadku zestawu wysyłkowego o zawartości 60 kg suchego lodu jest on transportowany na palecie. Dzięki temu można mieć pewność, że suchy lód trafi w całości do firmy. Suchy lód można również kupić w Łodzi na miejscu. Punkt sprzedaży suchego lodu czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00. Sprzedaż suchego lodu dla firm odbywa się na osiedlu Łódź Stare Polesie. Ulica Andrzeja Struga 78.


Dostawa suchego lodu do firm w kontenerach


Dostawa suchego lodu do firm w kontenerach izotermicznych realizowana jest na zasadzie wymiany. Po dostarczeniu określonej ilości suchego lodu do firmy wymieniamy pełen kontener na pusty, w którym dostarczymy granulat przy następnej dostawie. Istnieje możliwość wypożyczenia kontenera na czas określony w umowie. Mniejsze dostawy do firm realizowane są w kontenerach Olivo o pojemności od 100 do 250 kg. W przypadku większych zamówień dostarczamy suchy lód w dużych kontenerach o pojemności do 500 kg.


Najczęściej zamawiany jest przez firmy granulat suchego lodu fi 16 mm. Ze względu na fakt, że granulat suchego lodu fi 3 mm nie cieszy się tak dużym powodzeniem, dostarczany jest tylko na zamówienie. Granulat suchego lodu fi 3 mm należy zamówić trzy dni wcześniej przed jego odbiorem. Suchy lód dla firm w Łodzi jest przechowywany nie dłużej niż dwa dni. Staramy się, aby odbiorca indywidualny oraz firmy otrzymywały suchy lód najwyższej jakości. Suchy lód zamawiany jest również przez firmy transportowe, które realizują transport żywności, mrożonek i innych produktów w suchym lodzie. Wystarczy do nas zadzwonić i podać ilość a pracownik przygotuje odmierzoną ilość suchego lodu. Dzięki temu firma transportowa, kurier nie traci czasu na stanie w kolejce. Serdecznie zapraszamy do nowego oddziału firmy Dry Ice Zone w Łodzi.

Punkt sprzedaży suchego lodu Łódź Polesie mieści się na ulicy Andrzeja Struga 7

667 wyświetleń

Punkt sprzedaży Łódź Polesie

Ul. Andrzeja Struga 78 od 8:00 do 17:00​

Tel komórkowy.: 512-117-436

Telefon stacjonarny: 42-620-09-04

 E-Mail: biuro@dryicezone.pl

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

© 2017 Dry Ice Zone (PM)

bottom of page