• Dry Ice

Strefa kibica

Aktualizacja: 23 lip 2020

Przygotowaliśmy coś specjalnego dla kibiców, miłośników piłki nożnej. Uruchomiliśmy strefę kibica, w której udostępnione są dwa zestawy promocyjne suchego lodu. Są to zestawy kibica do chłodzenia emocji, którym z całą pewnością nie będzie brakować.Już niedługo rozpoczną się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Nasi piłkarze również biorą udział w Mistrzostwach Świata które rozegrają się w Rosji. Zapowiada się że będzie gorąco nie tylko ze względu na temperaturę, która w czerwcu potrafi być bardzo wysoka ale dodatkowo będą nas rozgrzewać emocje podczas oglądania meczów. Podczas meczów Polskiej reprezentacji z pewnością emocje rozgrzeją nas wszystkich do czerwoności dlatego też w strefie kibica mamy dla Was coś specjalnego na ochłodę. Czym się można szybko schłodzić? Oczywiście dobrze zmrożonym piwem lub mocniejszymi trunkami albo chociażby dobrze zamrożonymi napojami bezalkoholowymi i aby dobrze i szybko schłodzić wspomniane trunki należy sięgnąć po suchy lód. Dlaczego?

Temperatura suchego lodu wynosi -78,5°C, dlatego bardzo szybko potrafi schłodzić piwo, wino lub napoje bezalkoholowe. Oczywiście mocniejsze trunki również. Zamawiając w strefie kibica jeden z dwóch zestawów kibica otrzymacie nie tylko suchy lód. Zestawy kibica posiadają większe niż zwykle opakowania styropianowe które podczas Mistrzostw Świata (i nie tylko) posłużą Wam za lodówkę turystyczną. Lodówka turystyczna z wkładam chłodzącym z suchego lodu to istna zamrażalka w której wnętrzu będzie panowała temperatura - 78,5°C. Proszę sobie wyobrazić jak szybko można w takiej lodówce turystycznej z suchym lodem schłodzić piwo, które ochłodzić może Wasze emocje. Przecież emocje nie będą tylko w momencie oglądania meczów naszej reprezentacji. Gorąca atmosfera będzie przecież panowała podczas całego Mundialu. Tutaj jedna uwaga. Po włożeniu piwa do opakowania z suchym lodem złocisty trunek będzie doskonale schłodzony już po 15 - 20 minutach. Po dłuższym czasie piwo zostanie zamrożone dlatego po tym czasie wkładamy następną partię piwa Jeszcze jedna ważna rzecz, nie wrzucamy suchego lodu do napojów gazowanych, ponieważ sam napój już jest odpowiednio nasycony CO2 a dorzucając kolejna porcję CO2 w postaci Suchego lodu powodujemy podwojenie objętości i nasz gazowany napój po prostu przeleje się z szklanki.


Suchy lód można użyć również do drinków z suchym lodem dlatego też w zestawie promocyjnym kibica znajdują się gratisowe dodatki takie jak kolorowe słomki do drinków. Drinki z suchym lodem smakują wyśmienicie ale trzeba uważać aby nie połknąć granulek suchego lodu bo może dojść do poparzenia przełyku. Aby tak się nie stało kolorowe słomki z wkładem zabezpieczającym dodaliśmy do zestawów kibica gratis. Słomki również można użyć do napojów bezalkoholowych, soków itp. Kolorowe napoje niegazowane z dymkiem wydobywającym się z ich wnętrza są doskonałym uzupełnieniem imprezy z kolegami podczas oglądania Mistrzostw Świata w piłce nożnej. W zestawie kibica znajdują się inne gratisowe dodatki, takie jak: otwieracz do piwa butelkowanego oraz podkładki pod piwo. To wszystko można otrzymać zamawiając mały lud duży zestaw kibica.

Mały zestaw kibica na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej zawiera: 10 kg suchego lodu opakowanie Styrobox ST 15 o pojemności 18.2L otwieracz do piwa butelkowego (gratis): 1 sztuka Opakowanie słomek (gratis): 6 sztuk Zestaw kibica dostępny jest w e-sklepie w cenie 88.90 zł => mały zestaw kibica

Mega zestaw kibica na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej: 15 kg suchego lodu opakowanie Styrobox ST 40 o pojemności: 47.8 l otwieracz do piwa butelkowego (gratis): 1 sztuka podkładki do piwa (gratis): 4 szt opakowanie kolorowych słomek (gratis): 6 sztuk Mega zestaw kibica dostępny jest w e-sklepie w cenie 115.35 zł => mega zestaw kibica


Uwaga! Zestawy promocyjne na Mistrzostwa Świata objęte są promocją czasową. Udostępniane są w sprzedaży sklepu suchego lodu do wyczerpania zapasów gratisowych dodatków.


W Mistrzostwach Świata piłki nożnej weźmie udział 32 reprezentacji, które rozegrają łącznie 64 mecze na 12 stadionach. Przy takiej ilości meczów trudno powstrzymać emocje. Lepiej się nie powstrzymywać i sięgnąć po jeden z zestawów kibica.

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Rosja 2018 potrwają miesiąc i zapowiada się, że będzie to bardzo gorący okres dla wszystkich kibiców. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane 14 czerwca a ten najważniejszy finałowy mecz będzie można oglądać 15 lipca 2018 roku. Mamy nadzieję że w turnieju o jak najlepsze miejsce będzie walczyła reprezentacja Polski. Oczywiście nie tylko będziemy trzymać za naszą reprezentację kciuki ale również będziemy mocno kibicować i chłodzić emocje suchym lodem.


Zobacz jak szybko znika dobrze zmrożone piwo z zestawu kibica podczas oglądania meczu Polskiej reprezentacji.

631 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
suchy lód

Sklep Suchego lodu

Od poniedziałku do piątku: 8:00 do 17:00

Dział kontaktu z klientami: 22 461 05 00

© 2017 Dry Ice Zone (PM)

Link do sklepu : Suchy Lód