top of page
  • Zdjęcie autoraDry Ice

Punkt sprzedaży suchego lodu w Łodzi

Zaktualizowano: 10 sty 2022

Punkt sprzedaży suchego lodu Łódź Polesie mieści się na ulicy Andrzeja Struga 78. Sprzedaż suchego lodu realizowana jest zarówno dla odbiorców indywidualnych jak i firm. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00. Suchy lód można kupić w zestawach wysyłkowych lub luzem w dowolnej ilości. Cena suchego lodu w formie granulatu fi 16 mm: 1 kg = 8,50 zł.

Dla osób, które nie posiadają opakowania do suchego lodu ważna informacja. Punkt sprzedaży posiada również w ofercie opakowania styropianowe o pojemności od 4 do 40 litrów. Jak widać, przygotowani jesteśmy na wszelkie ewentualności.


punkt sprzedaży suchego lodu w Łodzi

Punkt sprzedaży posiada również większe opakowania styropianowe takie jak Styrobox STP EURO o ściankach grubości 70 mm i pojemności 315 litrów. Opakowanie STP EURO z suchym lodem transportowane jest na euro palecie o wymiarach 1200 X 800 mm. Euro paleta sprawia, że opakowanie w trakcie transportu jest usztywnione i można je przewozić wózkiem widłowym. Dzięki temu nie jest poddawane naprężeniom, które mogą spowodować pęknięcie opakowania. Opakowanie styropianowe STP EURO może służyć latami do transportu suchego lodu, produktów sypkich lub żywności. Bardzo często wykorzystywane jest w transporcie żywności, produktów rolnych, lodów i mrożonek. Dostępne w sprzedaży opakowania Styroboox o pojemności od 5 do 32 litrów posiadają ścianki o grubości od 30 do 60 mm.


Zastosowanie suchego lodu na imprezach w Łodzi


Sprzedaż suchego lodu w Łodzi dedykowana jest zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i firm. Klienci indywidualni kupują najczęściej suchy lód na weekend. Suchy lód jest wówczas wykorzystywany na imprezach rodzinnych typu: imieniny lub urodziny. Suchy lód do drinków kupowany jest powszechnie w okresie letnim. Dymiące drinki z suchym lodem podkreślają rangę wydarzenia, dlatego można je spotkać w trakcie imprezy Noworocznej. Sylwester powinien obfitować w efekty specjalne w tym i takie, które uzyskiwane są z suchego lodu. Organizatorzy tego typu imprez wiedzą doskonale, że wszelkie dodatki pojawiające się w trakcie stymulują uczestników do dobrej zabawy.

suchy lód na wesele w Łodzi

Idea jest bardzo prosta. Po wrzuceniu suchego lodu do ciepłej wody rozpoczyna się intensywna sublimacja. Granulat w procesie sublimacji przekształca się w dwutlenek węgla. Ten sam, z którego suchy lód jest produkowany. W wyniku połączenia drobinek ciepłej wody i zimnego dwutlenku węgla powstaje ciężki dym. Nazwa wzięła się ze stąd, że biały dym skradający się z dwutlenku węgla jest cięższy od powietrza. Unosi się on przy parkiecie, dlatego można go bardzo często spotkać na weselach. Pierwszy Taniec Młodej Pary wykonywany jest w obłokach, które są wynikiem sublimacji suchego lodu w wodzie. Jest on bardzo efektowny, dlatego Młode Pary biorące ślub w Łodzi decydują się na ten przepiękny akcent w trakcie wesela. Suchy lód na wesele w Łodzi zamawiany jest online z dostawą na miejsce w zestawach wysyłkowych lub też kupowany jest na miejscu w punkcie sprzedaży.

Mapa z zaznaczonym punktem sprzedaży suchego lodu w Łodzi.

740 wyświetleń

Punkt sprzedaży Łódź Polesie

Ul. Andrzeja Struga 78 od 8:00 do 17:00​

Tel komórkowy.: 512-117-436

Telefon stacjonarny: 42-620-09-04

 E-Mail: biuro@dryicezone.pl

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

© 2017 Dry Ice Zone (PM)

bottom of page