• Dry Ice

Promocyjna sprzedaż suchego lodu

Zaktualizowano: 23 lip 2020

Wesela, imprezy, eventy odbywają się najczęściej z soboty na niedzielę, dlatego ustawia się czasami w oddziale firmy Dry Ice Zone niezła kolejka. Rozpoczynając sezon wesel i innych imprez firma Dry Ice Zone postanowiła nagrodzić stałych i nowych klientów. Zarówno klientów indywidualnych jak i firmy, które kupują suchy lód w sobotę w siedzibie firmy mieszczącej się w Raszynie. Obniżając cenę suchego lodu do 5 zł za 1 kilogram. Sobota za Piątaka to jest rewelacyjnym rozpoczęciem sezonu. Promocyjna sprzedaż suchego lodu z pewnością przypadnie do gustu firmom, które organizują ciężki dym na pierwszy taniec lub krojenie tortu przez młodą parę. Organizatorzy eventów lub zajęć dydaktycznych dla dzieci również na tym skorzystają, ponieważ na takie zabawy kupowany jest suchy lód powyżej 4 kg. Aby skorzystać z promocji suchego lodu, należy kupić minimum 5 kg suchego lodu.


Jak skorzystać z sobotniej promocji

  • 1 - Dokonując zakupu, należy podać hasło promocji: Suchy lód za Piątaka. 2 - Kupić minimum 5 kg suchego lodu a wówczas za każdy kilogram zapłacisz 5 zł.

  • Sprzedaż suchego lodu w promocyjnej cenie odbywa się w oddziale firmy, która mieści się w Raszynie, ulica Mieczysława Słowikowskiego 41 A w godzinach: od 9:00 do 13:00.

Dzwoniąc do Działu Obsługi Klienta w godzinach od 8:00 do 18:00. Telefon: +48-22-461-0500 można dowiedzieć się szczegółów promocji lub przeczytać o sobotniej promocji w notatce umieszczonej w e-sklepie => promocja suchego lodu.

251 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie