• Dry Ice

Promocja – suchy lód za złotówkę


Promocja suchego lodu za złotówkę cieszyła się wielkim zainteresowaniem. Już od samego rana zostaliśmy zaskoczeni. Po przybyciu pracowników do oddziału sprzedaży suchego lodu w Łodzi okazało się ze już czeka na nich niemała kolejka. Pracownicy jeszcze się nie rozpakowali a z małej kolejki zrobił się niezły tłum. Ponad 20 niecierpliwych osób czekało na moment otwarcia. Okazało się że to nie tylko promocja tak wpłynęła na zainteresowanie a popyt na suchy lód w Łodzi. Po opublikowaniu informacji dotyczącej otwarcia nowego oddziału przez firmę Dry Ice Zone w Łodzi sporo osób przyszło zobaczyć to na własne oczy. Przekonać się czy jest to prawda i czy zgodnie z informacją będzie można w każdej chwili kupić suchy lód. Byliśmy zaskoczeni bo okazało się że aby kupić suchy lód w Łodzi trzeba go wcześniej zamówić. W takim razie powstaje pytanie. Co z osobami które w ostatniej chwili otrzymali zleceniu zorganizowania imprezy lub wesela. Okazało się że w takich chwilach organizatorzy imprez zmuszeni byli przyjeżdżać po suchy lód do naszego oddziału w Raszynie. Teraz już wiemy dlaczego 30 kwietnia nasza promocja cieszyła się tak wielkim powodzeniem.


Promocja suchego lodu w Łodzi


Promocja suchego lodu Łodzi „7 kg za złotówkę” pokazała nam jedno. Rynek suchego lodu w Łodzi jest spory. Zapotrzebowanie na suchy lód jest duże a świadomość wykorzystania tego popularnego komponentu jest przeogromna. Przekonaliśmy się o tym w piątek ponieważ niektórzy odbiorcy suchego lodu odwiedzili nas tego dnia nie po to aby skorzystać z promocji ale porozmawiać po sąsiedzku. Przekonać się na własne oczy że nowy punkt sprzedaży nie zniknie jak przysłowiowa firma „Krzak”. Przystępując do promocji byliśmy przygotowani na wszystko. Jednak nie na to, co się działo od godziny 8:30 do 16:00 kiedy to skończył się nam suchy lód. Firmy wynajmujące lokale usługowe przy ulicy Andrzeja Struga 78 jeszcze nigdy nie widzieli takie tłumu w jednym miejscu. W niektórych momentach cały parking koło punktu sprzedażowego był zablokowany i trudno było wjechać lub wyjechać.


Dnia 30 maja 260 osób skorzystało z promocji. To co nas bardzo zdziwiło to w międzyczasie przychodzili do nas klienci kupić większą ilość suchego lodu niż 7 kg. Jak zwykle największym zainteresowaniem cieszyły się zestawy suchego lodu o zawartości 10 i 15 kg suchego lodu. Być może ktoś z was zada pytanie „dlaczego jak zwykle?” tak jest zawsze przed długim weekendem majowym. Jakby nie było firma Dry Ice Zone prowadzi sprzedaż suchego lodu od 10 lat więc ma pojęcie w jakich okresach i jakie ilości suchego lodu są kupowane przez osoby zainteresowanie wykorzystaniem tego komponentu podczas imprez, wesel lub chociażby w trakcie urodzin lub imienin. Na długi weekend majowy największym zainteresowaniem cieszą się zestawy wysyłkowe o zawartości 10 kg suchego lodu ze względu na to że taka ilość jest wystarczającą na trzy dni długiego weekendu. W tym roku mimo zapowiadanej niepogody sporo osób zamierzało wyjechać na długi majowy weekend. Suchy lód na taki wyjazd jest niezbędny. Przygotowaliśmy na promocje 4 kontenery suchego lodu o zawartości 2400 kg granulatu. Okazało się że już o godzinie 16:00 skończył się nam suchy lód za co bardzo przepraszamy. Obiecujemy jednak ze następnym razem żaden z klientów nie wyjdzie z naszego oddziału z kwitkiem. Nasi pracownicy w piątek 30 kwietnia uwijali się jak mróweczki, ale.......opłaciło się. Od 30 kwietnia mieszkańcy Łodzi i okolicy będą mogli kupić suchy lód w dowolnej ilości. Jest to pocieszająca wiadomość dla branży wesel i imprez okolicznościowych. Dzięki zdejmowaniu ograniczeń i restrykcji zapowiada się ten sezon weselny 2021 nie będzie martwy.

62 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie