top of page
  • Dry Ice

Zamrażamy ceny na Halloween

Zaktualizowano: 29 paź 2021


promocja suchego lodu w Łodzi

10 kg suchego lodu i do tego 6 słomek z wkładem zabezpieczającym przed połknięciem granulatu w cenie 7 kg granulatu. Tego jeszcze w Łodzi nie było do momentu pojawienia się firmy Dry Ice Zone, która i zamroziła ceny na Halloween. To następna promocja skierowana dla osób lub firm, które chcą się dobrze bawić. Tym razem bawić się na Halloween. Odwiedź nasz punkt sprzedaży w Łodzi i wykorzystaj suchy lód do mrocznych efektów. Ciesz się doskonałą zabawą. Uwaga! Promocja realizowana jest do wyczerpania zapasów. Przygotowaliśmy dla was 50 zestawów na Halloween w promocyjnej cenie.


Halloween 2021

Rok 2012 jest wyjątkowy, ponieważ obfituje w długie weekendy, w których trakcie można doskonale się bawić, wykorzystując do tego celu suchy lód. Halloween 2021 również zapowiada się rewelacyjnie. Wypada jak zwykle 31 października w niedzielę, niemniej jednak zabawę można rozpocząć już w sobotę 30 października. Oczywiście zabawę z suchym lodem, dzięki któremu stworzysz odpowiedni klimat i mroczne efekty specjalne. W tym roku powiedzenie niczym zaklęcie „cukierek albo psikus” nabiera innego znaczenia, a to, dlatego że będziecie go słyszeć przez dwa dni od 30 do 31 października. Pod drzwiami w domach lub na klatce schodowej w bloku. Zestaw promocyjny możesz wykorzystać do przepięknych i mrocznych efektów w trakcie domowej zabawy. Szkole lub na zajęciach w przedszkolu.

Zapamiętaj! Zestaw promocyjny suchego lodu dostępny jest tylko w punkcie sprzedaży mieszczącego się w Łodzi. Ulica Andrzeja Struga 78. Punkt sprzedaży suchego lodu w Łodzi czynny jest od 8:30 do 16:30. Sprzedaż suchego lodu w sobotę (30 października) odbywa się w godzinach od 9:00 do 13:00. Przyszedł czas, aby odwiedzić nasz punkt sprzedaży suchego lodu.

gorąca promocja na Halloween

Promocja suchego lodu na Halloween


Zestaw suchego lodu na Halloween objęty jest promocją czasową oraz ilościową. Sprzedaż zestawów promocyjnych na Halloween odbywa się od 28 października (czwartek) do soboty 30 października. Zestaw promocyjny na Halloween dostępny jest tylko w punkcie sprzedaży mieszczącego się w Łodzi. Przygotowaliśmy dla was 50 zestawów na Halloween w promocyjnej cenie. Odwiedź nasz punkt sprzedaży w Łodzi, Andrzeja Struga 78, w którym kupisz suchy lód na Halloween z opakowaniem styropianowym i słomkami w promocyjnej cenie. Za 10 kg suchego lodu zapłacisz tyle samo co za za 7 kg granulatu fi 16 mm z opakowaniem styropianowym. Aby rozkręcić zabawę na Halloween, firma Dry Ice Zone dołoży w gratisie 6 rewelacyjnych słomek z wkładem zabezpieczającym. Słomki Dry Ice Stix doskonale sprawdzają się na każdej imprezie do drinków z dymkiem lub napojów bezalkoholowych. Zobacz jakie to proste.


Zawartość zestawu promocyjnego na Halloween


> 10 kilogramów suchego lodu fi 16 mm w cenie 7 kg.

> 6 słomek Dry Ice Stix z wkładem zabezpieczającym gratis

> opakowanie styropianowe

> cena zestawu promocyjnego: 71 zł.


Pamiętaj. Zestaw promocyjny na Halloween dostępny jest tylko w punkcie sprzedaży mieszczącego się w Łodzi. Ulica Andrzeja Struga 78. Promocja na Halloween dostępna jest od 28 do 29 października od 8:30 do 16:30. W sobotę 30 października od 9:00 do 13:00.


Skorzystaj z telefonu. Dowiedz się szczegółów:

  • Gorąca komórka: 512-117-436.

  • Spokojny telefon stacjonarny: 42-620-09-04.

Zobacz na co możesz wykorzystać suchy lód w trakcie zabawy na Halloween;

197 wyświetleń

Punkt sprzedaży Łódź Polesie

Ul. Andrzeja Struga 78 od 8:00 do 17:00​

Tel komórkowy.: 512-117-436

Telefon stacjonarny: 42-620-09-04

 E-Mail: biuro@dryicezone.pl

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

© 2017 Dry Ice Zone (PM)

bottom of page