• Dry Ice

Promocja na Dzień Dziecka w Łodzi

Postanowiliśmy udostępnić 3 kg suchego lodu gratis, aby można było zorganizować zabawę na Dzień Dziecka z większą ilością dzieci. 10 kg, które przeznaczysz na zabawę, wystarczy na wyśmienitą zabawę dla twojej pociechy i jej kolegów i koleżanki. Możesz zaprosić do domu również dzieci sąsiada. W tym roku walczymy o uśmiech każdego dziecka w miejscowości Łódź. Promocja w Łodzi organizowana jest przez firmę Dry Ice Zone, dzięki której zestawy promocyjne na Dzień Dziecka zostaną dostarczone w Łodzi oraz każdej miejscowości w Polsce. Dostawa zestawów promocyjnych na dzień dziecka w łodzi realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. Bezpieczne dostawy zestawów promocyjnych dla mieszkańców Łodzi realizowane są w opakowaniach styropianowych, aby zminimalizować straty wynikające z sublimacji suchego lodu.


Suchy lód na Dzień Dziecka

7 kg na Dzień Dziecka to wystarczająca ilość na wszystkie zabawy, jakie udostępniliśmy i opisaliśmy w dziale Dzień Dziecka. Pragniemy, aby wszystkie dzieci w naszym kraju bawiły się doskonale suchym lodem. Dlatego umieściliśmy tak dokładne opisy zabaw z dziećmi, które możesz wykonać bezpiecznie w domu z udziałem swoich pociech. Zobacz => sprawdzone pomysły na Dzień Dziecka

Suchy lód na Dzień Dziecka otrzymasz w 24 godziny od momentu zamówienia, wypełniając on-line formularz zamówień na zestaw promocyjny. Zamawiając on-line zestaw wysyłkowy będący w promocji na Dzień Dziecka, zamiast 7 kg suchego lodu otrzymasz 10 kg granulatu fi 16 mm. Dla Ciebie i Twojego Dziecka 3 kg granulatu suchego lodu fi 16 mm otrzymujesz gratis. Zaoszczędzasz w ten sposób 17,55 zł. Dzięki naszej promocji możesz się dłużej bawić ze swoimi pociechami, a nawet do zabawy zaprosić dzieci sąsiadów. Sprzedaż promocyjna on-line suchego lodu na Dzień Dziecka w zestawach wysyłkowych realizowana jest od 27 do 31 maja 2021 r. Dostawa zestawów na Dzień Dziecka


Cena zestawu na Dzień Dziecka razem z opakowaniem styropianowym oraz kartonowym: 70,95 zł

Pamiętaj! Zamawiając zestaw promocyjny na Dzień Dziecka, należy doliczyć cenę dostawy kurierem. Dla mieszkańców Łodzi oraz całego kraju cena dostawy kurierem wynosi: 19,99 zł.


Zamów zestaw promocyjnyPromocja na Dzień Dziecka

Dostawa zestawów promocyjnych w Łodzi

Zestaw promocyjny na Dzień Dziecka dostarczany jest w Łodzi oraz na terenie całego kraju w godzinach od 08:00 - 19:00. Dostawa realizowana jest 28 maja w piątek oraz 1 czerwca we wtorek. Prosimy dzień wcześniej zamówić dostawę do domu lub firmy zestawu promocyjnego. Czas dostawy uzależniony jest od trasy kuriera. Firma Dry Ice Zone nie ma wpływu na godzinę dostarczenia suchego lodu na Dzień Dziecka.

9 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie