• Dry Ice

Pojemniki na suchy lód

Zaktualizowano: 13 lip 2018

Sklep suchego lodu prowadzi sprzedaż suchego lodu, nie tylko granulatu, bloków oraz plastrów. W ofercie e-sklepu można znaleźć również specjalistyczne opakowania do transportu leków, szczepionek lub materiału biologicznego. Posiadamy również pojemniki na suchy lód.

Pojemniki na suchy lód wykonane są ze styropianu. Posiadają dość grube ścianki, które zmniejszają sublimację suchego lodu. Czyli ponownej zamiany granulatu w gaz. Pojemniki są wygodne i lekkie. Można w pojemnikach przewozić również bloki suchego lodu lub plastry. W ofercie sklepu można znaleźć pojemniki o pojemności od 1 kg do 100 kg. Cena pojemnika na suchy lód uzależniona jest od jego pojemności. Większe opakowania o pojemności 80 lub 100 kg powinny być razem z zawartością przewożone na paletach, aby się nie przełamały pod własnym ciężarem. W skład każdego pojemnika wchodzi również pokrywka wykonana ze styropianu. Ze względu na to, że spora ilość pojemników jest kupowana na miejscu w e-sklepie dla zabezpieczenia styropianu przed pęknięciem posiadamy również opakowanie klapowe. Opakowanie klapowe jest wykonane z wytrzymałej i grubej tektury, która wzmacnia pudełko styropianowe. Cena opakowania wynosi od 5,50 do 14:00 złotych Cena opakowania klapowego zależy od rozmiarów. Pojemnik na suchy lód można u nas kupić w godzinach od 8:00 do 17:00.


Pojemniki styropianowe

Pojemniki styropianowe wykorzystywane są nie tylko do transportu suchego lodu. Firmy transportowe wykorzystują pojemniki do transportu produktów spożywczych. Sera oraz innych przetworów mlecznych. Takie opakowania są bardzo popularne i bardzo często wykorzystywane są w transporcie lotniczym. Transport lotniczy żywności z roku na rok rozwija się coraz bardziej, dlatego też zapotrzebowanie na pojemniki styropianowe wzrasta lawinowo.

pojemniki styropianowe

Postanowiliśmy przedstawić trzy najczęściej kupowane pudełka styropianowe. Należy zauważyć, że opakowania o pojemności 20 lub 30 litrów również chętnie są kupowane w okresie letnim. Opakowania te sprawdzają się doskonale jako lodówka turystyczna. Po wsypaniu suchego lodu lub umieszczeniu we wnętrzu pudelka styropianowego, żelu chłodzącego w formie żelpaków lub pojemnika z zamrożona wodą wnętrze dość długo utrzymuje niską temperaturę.


Pudełko Syrobox BT 1

Pudełko Syrobox BT 1


Opakowanie przeznaczone jest na 4 kg granulatu suchego lodu Wymiary zewnętrzne: 200 x 200 x 325 mm Wymiary wewnętrzne: 140 x 140 x 255 mm Grubość ścianki: 30 mm Pojemność: 5.0 l Pudełko Syrobox BT 1 równie często jest kupowane do domu. Do przechowywania leków, które powinny być przechowywane w temperaturze poniżej +25°C a dzieci używają go bardzo często do zabawy i gromadzenia wszelkich „rupieci” w tym i klocków.

Pudełko Styrobox ST 10

Pudełko Styrobox ST 10


Opakowanie na: 10 kg suchego lodu lub 5 sztuk Mini-bloków Wymiary zewnętrzne: 300 x 400 x 240 mm Wymiary wewnętrzne: 230 x 330 x 170 mm Grubość ścianki: 35 mm Pojemność 12.9 l

Pudełko Styrobox ST 15

Pudełko Styrobox  ST 15


Opakowanie na: 15 kg suchego lodu lub 1 blok suchego lodu o wadze 10 kg Wymiary zewnętrzne: 300 x 400 x 310 mm Wymiary wewnętrzne: 230 x 330 x 240 mm Grubość ścianki: 35 mm Pojemność 18.2 l

Mapa dojazdu do firmy Dry Ice Zone, która posiada w w sprzedaży pojemniki o rożnej pojemności. Pojemniki styropianowe mogą służyć do transportu produktów zamrożonych lub w stanie ciepłym. Doskonale znoszą każde warunki atmosferyczne. Lekkie o dużej wytrzymałości na ściskanie. Doskonale sprawdzają się w transporcie kurierskim jak i bardziej specjalistycznym.


535 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie