top of page
  • Dry Ice

Oprawa muzyczna wesela

Zaktualizowano: 10 kwi 2021

Oprawa muzyczna wesela to podstawa dobrej zabawy. Podczas uroczystości weselnych nie może zabarkować zespołu muzycznego, który oferując odpowiedni repertuar muzyczny bai weselnych gości. Podczas występu zespołu muzycznego można również zastosować właściwości suchego lodu. Aby wesele było atrakcyjniejsze wykorzystywany jest suchy lód do wytwarzania białego ciężkiego dymu, który ściele się przy podłodze jak mgła. Wygląda to tak jakby żyła swoim własnym życiem, ponieważ biały dym przepływa z miejsca na miejsce. Każdy ruch powietrza sprawia, że ciężki dym przemieszcza się jak obłoki występujące w naturze.

Panna młoda obsypywana kolorowym konfetti na rozpoczęcie wesela

Atrakcje na weselu


Zespół na wesele to prawdziwa atrakcja. Mimo że moda zmienia się bardzo szybko, to jednak w dalszym ciągu organizowane są wesela tradycyjne, których największą atrakcją jest zespół muzyczny. Aby uatrakcyjnić poszczególne uroczystości weselne, można skorzystać z właściwości suchego lodu. Zespół na wesele może przecież grac w obłokach białego dymu, który powstaje w procesie sublimacji. Oprócz suchego lodu potrzebna jest wytwornica ciężkiego dymu, którą można wypożyczyć. Wystarczy 25 kg suchego lodu do wytwornicy ciężkiego dymu, aby występy zespołu muzycznego stały się jeszcze bardziej atrakcyjne. Widać jest to doskonale na zdjęciu.


Występy saksofonistek na weselu w obłokach ciężkiego dymu dodaje uroki i podnosi wartość uroczystości weselnych.
Solo na saksofonie w obłokach ciężkiego dymu

Duet saksofonistek w trakcie występów na weselu gra w obłokach ciężkiego dymu. Po zastosowaniu odpowiedniego światła punktowego można sprawić, że ciężki dym z suchego lodu ożyje. W każdym punkcie sceny może przybierać inną barwę. Obecnie bardzo modne wesela z klasą posiadają niesamowite dekoracje światłem, które rewelacyjnie prezentują się w białych obłokach dymu. Doświadczony zespół muzyczny z pewnością doceni dodatkowe możliwości pokazania się publiczności, którymi są w tym przypadku goście weselni. Ich występy są atrakcyjniejsze, gdy zastosowane zostaną dodatkowe efekty specjalne. Jakby nie było zespół jest atutem każdego wesela, dlatego warto się postarać o odpowiednią oprawę wizualną, która podniesie rengę wesela.


Zespół muzyczny występujący na scenie w obłokach ciężkiego dymu pochodzącego z suchego lodu.
zespół muzyczny na scenie

Dj na wesele


Tak jak już wspominaliśmy wcześniej, moda zmienia się bardzo szybko. Odwiedzając targi ślubne widać jest, że zmiany postępują bardzo szybko. Nowoczesne, organizowane przez młodych ludzi wesela wyglądają nieco inaczej niż dekadę temu. Repertuar muzyczny na wesele układany jest przez dj-a, który zza swojej konsoli miksuje muzykę. Dj na wesele układa repertuar muzyczny, który powinien być zgodny z charakterem i życzeniem młodej pary.

Obłoki białego dymu z pionowej wytwornicy dymu
Dj za swoją konsolą na weselu

Konsola dj-a również może być spowita w obłokach ciężkiego dymu. Jest to bardzo widowiskowe i atrakcyjne. Wytwornica ciężkiego dymu może generować białą mgiełkę od czasu do czasu, wzbudzając zainteresowanie gości weselnych. Nie muszą to być tylko obłoki białego dymu, które spowijają scenę. Dostępne są również na rynku wytwornice dymu pionowego, które wydmuchują białe obłoki do góry ja gejzer. Po odpowiednim ich oświetleniu można uzyskać ciekawe efekty. Można również połączyć repertuar muzyczny dj-a z występami zespołu muzycznego. Nie jest to wcale aż taką nowością. Dj z zespołem muzycznym może wnieść uroczystości weselne na wysoki poziom. Warto podkreślić, że poprzez takie połączenie można zaspokoić gusta większości gości weselnych. Dj zaprezentuje nagrania dla młodego pokolenia a zespół muzyczny ze swoim repertuarem, spełni oczekiwania osób, które wolą wesela tradycyjne.


Suchy lód do wytwornicy dymu

Granulat suchego lodu fi 16 mm do wytwornicy ciężkiego dymu
Granulat suchego lodu fi 16 mm

Zamawiając suchy lód do wytwornicy ciężkiego dymu, należy zwrócić szczególną uwagę na szybkość dostawy oraz grubość ścianek opakowania styropianowego. Suchy lód dostarczany jest na wesele w większości przypadków kurierem, dlatego też grubość ścianek ma tutaj istotne znaczenie. Im grubsze ścianki, tym mniejsza sublimacja a tym samym straty suchego lodu podczas transportu. Grubsze ścianki opakowania zapewniają również większą stabilność przesyłki, a tym samym są one mniej podatne na pęknięcia i uszkodzenia mechaniczne. Cała przesyłka waży ponad 25 kg, dlatego kurier powinien posługiwać się podczas załadunku odpowiednim wózkiem, aby jej nie uszkodzić. W praktyce bywa różnie. Bardzo często paczki suchego lodu o takiej wadze są dostarczane pęknięte, ponieważ podczas załadunku nie zachowano odpowiednich środków ostrożności. Suchy lód na wesele powinien trafić w całości, ponieważ odbierając paczkę w sobotę nie ma możliwości, aby jego straty w żaden sposób uzupełnić. Dostawy suchego lodu w sobotę są zawsze ryzykowne. Bezpieczniej jest umówić się wcześniej z kurierem i odebrać osobiście paczkę z suchym lodem z magazynu firmy kurierskiej.


Dział porad

Nie wiesz jak wykorzystać suchy lód w trakcie wesela? Jak zorganizować imprezę? Zadzwoń do nas. Dział porad czynny jest od poń do piątku w godz. 8:00 do 15:00. Telefon: 732-610-501. Podając w trakcie rozmowy ilość gości weselnych oraz sposób wykorzystania suchego lodu można dokładnie obliczyć, ile suchego lodu na wesele należy kupić i jak go wykorzystać.

130 wyświetleń

Punkt sprzedaży Łódź Polesie

Ul. Andrzeja Struga 78 od 8:00 do 17:00​

Tel komórkowy.: 512-117-436

Telefon stacjonarny: 42-620-09-04

 E-Mail: biuro@dryicezone.pl

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

© 2017 Dry Ice Zone (PM)

bottom of page