• Dry Ice

Opakowanie ORCA - 20

Firma Intelsius jest producentem specjalistycznych opakowań do transportu w kontrolowanej temperaturze. Opakowania firmy Intelsius z siedzibą w York w Wielkiej Brytanii są doceniane na rynku międzynarodowym. Opakowania z serii ORCA są przeznaczone do do transportu produktów wrażliwych na zmiany temperatury. Posiadają nowatorskie rozwiązania, które usprawniają transport leków, szczepionek oraz wszelkich produktów wrażliwych na zmiany temperatury. Opakowania firmy Intelsius doskonale sprawdzają się w transporcie w zakresie temperatur takich jak:

  • 2°C do 8°C,

  • 15°C do 25°C

  • 20°C do 24°C

  • Od -20 °C bez suchego lodu

  • Od - 78 °C z suchym lodem

Opakowanie ORCA – 20 posiada doskonałą ochronę termiczną dlatego transport w temperaturze -20 °C może odbywać się bez dodatku chłodziwa jakim jest suchy lód.


opakowania firmy Intelsius z serii Orca

Opakowania ORCA - 20


Opakowania ORCA - 20 dzięki nowatorskim rozwiązaniom przeznaczone jest do transportu produktów w stanie zamrożonym do -20 °C. Poprzez doskonałą izolację termiczną w opakowaniu można przewozić produkty w stanie zamrożonym bez dodatku suchego lodu. Doskonale sprawdzają się w transporcie lotniczym ponieważ suchy lód uważany jest za materiał niebezpieczny. Niektórzy przewoźnicy nie chcą zabierać na pokład paczek które zawierają suchy lód jako chłodziwo. Różne wielkości i wyposażenie wewnętrzne opakowania pozwalają na dowolne regulowania pojemności opakowania. wsadu towaru. Opakowanie ORCA - 20 utrzymuje stabilną temperaturę -20°C do 74 godzin a temperaturę 0 °C do 166 godzin. Wyniki zostały potwierdzone podczas badań ISTA 7D Transport w temperaturze -20°C może odbywać się do 74 h Transport w temperaturze 0°C odbywać się może do 166 h


Opakowanie ORCA - 20 jest przystosowane do umieszczenia wewnątrz opakowania rejestratora temperatury. Rejestrator temperatury dokonuje pomiarów oraz gromadzi dane z ich zakresu podczas transportu. Dane zawarte w rejestratorze można wydrukować lub przesłać na komputer. Takie rozwiązanie zapewnia stały nadzór podczas transportu a także załadunku i przeładunku.

Zalety opakowania ORCA - 20


  • Doskonałe właściwości termiczne zabezpieczające ładunek.

  • Wydłużony czas utrzymania temperatury zapewnia ochronę zawartości podczas transportu w określonej temperaturze.

  • Opakowanie można umieścić w lodówce podczas nieplanowego postoju.

  • Prosta budowa opakowania niweluje popełnianie błędów podczas załadunku.

Największą zaletą opakowań do transportu w stanie zamrożonym ORCA są ruchome wewnętrzne panele pozwalające na dopasowanie wnętrza do przewożonego ładunku. Powyższe rozwiązanie pozwala na zwiększenie wydajności operacyjnej oraz obniżenie kosztów wysyłki. Opakowania z serii ORCA 20 są przeznaczone do wielorazowego użytku.

204 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie