• Dry Ice

Opakowanie na sześć butelek wina

Zaktualizowano: 23 lip 2020

opakowanie na 6 sztuk wina

Opakowanie na 6 sztuk wina przeznaczone jest do transportu szlachetnego trunku w zmiennych warunkach atmosferycznych. Aby zachować smak i aromat wina musi być ono transportowane tak aby nie straciło swoich walorów smakowych. Opakowanie na wino STW6 doskonale sprawdza się w transporcie małych jak i dużych partii wina. Można również opakowanie wykorzystać dla własnych potrzeb udając się na weekend poza miastem. Opakowanie weekendowe na wino doskonale spełni swoją rolę jako lodówka turystyczna ale nie na produkty spożywcze a na wino o wysokości: 320 mm lub 340 mm. Po schodzeniu wina w domowej lodówce można umieścić je w opakowaniu a na miejsce przeznaczenie dowieziemy wino już schłodzone i gotowe do spożycia.

Opakowanie weekendowe na 6 sztuk wina

opakowanie do wina na sześć butelek

Opakowanie do wina wykonane z styropianu posiada ścianki o grubości 20 mm. Taka grubość ścianek opakowania zabezpieczy wino przed przegrzaniem gdy będziecie biesiadować na świeżym powietrzu przy grillu. Zabezpieczy wino nie tylko przed przegrzaniem ale również promieniami słonecznymi które niekorzystanie wpływają na jego smak i zapach. Wino jest przechowywane w piwniczkach do tego przeznaczonych w których panuje zawsze taka sama temperatura oraz światło słoneczne nie ma tam dostępu. Tak leżakujące wino nie jest narażone na wpływy środowiska które mogą zniszczyć jego bukiet. Opakowanie na 6 sztuk wina doskonale nadaje się do tego aby przechowywać wino w domu tym bardziej jest ono w większości przypadków przechowywane w kuchni. Umieszczając wino w opakowaniu styropianowym można mieć pewność że zmienna temperatura panująca w kuchni oraz słońce nie będą mieć negatywnego wpływu na wino. Opakowanie weekendowe sprawdza się rewelacyjnie do transportu wina z domu na działkę lub piknik. Po schłodzeniu wina do odpowiedniej temperatury umieszczamy je w opakowaniu które umieszczamy w bagażniku. Grube ścianki opakowania powstrzymają przez 4 do 6 godzin utratę temperatury dlatego już po przybyciu na miejsce można się rozkoszować doskonałym bukietem wina. 6 sztuk wina w opakowaniu możemy w ten sposób zabrać do znajomych na imprezę na świeżym powietrzu.

Opakowanie do wina STW6

Opakowania do wina są dostępne on-line i dostarczane jest do odbiorcy na terenie całego kraju poprzez firmy kurierskie. Wypełniając formularz zamówienia dostarczamy opakowanie w ciągu 24 godzin.

opakowanie do wina

 • Opakowanie STW6 - pojemność na 6 butelek wina.

 • Wymiary zewnętrzne opakowania: 320 x 220 x 390 mm

 • Średnica wewnętrzna jednego gniazda na wino wynosi: 75 mm lub 88 mm

 • Wysokość: 340 mm lub 320 mm

 • Grubość ścianki: 20 mm

 • Cena opakowania na sześć butelek wina: 17.12 zł

Formularz zamówień => opakowanie na 6 butelek wina Opakowania na 6 sztuk wina koloru białego wykonane są ze styropianu. Gęstość spieniania styropianu w opakowaniu wynosi 23/25 g/l. Opakowanie do wina zapewnia doskonałą wytrzymałość mechaniczną a przy tym jest lekkie i wytrzymałe na ściskanie, z wystarczającą izolacją termiczną która utrzymuje temperaturę wina przez długi czas.


Zalety opakowania do wina STW6

 • opakowanie przeznaczone jest tylko na wino

 • opakowanie posiada dobre właściwości izotermiczne

 • opakowanie na wino STW6 jest odporne na wstrząsy, wilgoć i wodę

 • opakowanie zabezpiecza butelki wina przed naciskiem, pęknięciem

 • doskonale zabezpiecza przed działaniem światła słonecznego oraz utratą smaku

 • w opakowaniu można umieścić sześć butelek wina

 • w opakowaniu można przechowywać wino również w kuchni bez obawy o jego przegrzanie

331 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie