• Dry Ice

Opakowania na wino

Zaktualizowano: 23 lip 2020

Opakowania na wino wykonane ze styropianu są lekkie, czyste, higieniczne i tanie. Opakowania posiadają doskonałe właściwości izotermiczne oraz regulują wilgotność. Udając się na weekend poza miasto, na działkę lub piknik na świeżym powietrzu można zabrać ze sobą wino wyjęte z lokówki, lekko schłodzone i po włożeniu do opakowania na wino przywieść na miejsce w dobrym stanie. Wino nawet po dwóch trzech godzinach będzie lekko schłodzone co jest bardzo ważne dla wszystkich smakoszy wina. Opakowanie na wino sprawdzi się lepiej niż lodówka turystyczna ponieważ: przeznaczone jest tylko na wino opakowanie posiada dobre właściwości izotermiczne opakowania na wino są odporne na wstrząsy, wilgoć i wodę opakowanie zabezpiecza butelki wina przed naciskiem, pęknięciem zabezpiecza przed działaniem światła słonecznego oraz utratą smaku w opakowaniu można umieścić trzy butelki wina w opakowaniu można przechowywać wino również w domu


opakowania na wino

Opakowania na wino koloru białego wykonane są ze styropianu. Gęstość spieniania styropianu wynosi 23/25 g/l. Gęstość ta zapewnia doskonałą wytrzymałość mechaniczną. Opakowania na wina są lekkie i wytrzymałe na ściskanie, z wystarczającą izolacją termiczną która utrzymuje temperaturę wina przez długi czas.

Właściwości opakowania na wino: lekkie z wysoką odpornością mechaniczną, dobra izolacja termiczna, doskonała estetyka wykonania.

Opakowanie na wino podczas weekendu


wino podczas weekendu

Wyjeżdżając na weekend nie trzeba się martwić o to jak schłodzić wino na miejscu ponieważ schłodzone zawieziecie od razu na działkę. Udając się na imprezę weekendową do znajomych lub piknik ze znajomymi wyjmujemy schłodzone wino z lodówki i wkładamy do opakowania. Przypomnę że do opakowania na wino można włożyć trzy butelki. Po włożeniu wina do opakowania umieszczamy je w bagażniku samochodu. Wino po włożeniu do opakowania styropianowego będzie schłodzone od 3 do 4 godzin. Przez tak długi czas będzie utrzymywana temperatura wina tak jakbyśmy trunek przechowywali w lodówce. Opakowanie na wino podczas weekendu sprowadzi się doskonale ponieważ warstwa izolacyjna opakowania styropianowego nie pozwoli na to aby wino się przegrzało nawet w gorące letnie dni. Porowata struktura spienionego styropianu z którego jest wykonane opakowanie na wino zabezpieczy je również przed słońcem które wpływa na pogorszenie się smaku szlachetnego trunku. Podczas weekendu można wino w opakowaniu przetrzymywać na dworze. Podczas grillowania można się delektować doskonale schłodzonym trunkiem na świeżym powietrzu.

Opakowanie styropianowe na wino

opakowanie na wino podczas weekendu

Posiadamy w ofercie e-sklepu opakowanie styropianowe na wino STW 3 na 3 butelki wina. Opakowanie styropianowe na wino jest dostępne on-line 7 dni w tygodniu i po wypełnieniu formularza zamówień jest dostarczane na miejsce przez firmy kurierskie w całym kraju.

Charakterystyka opakowania do wina

  • Opakowanie styropianowe na 3 butelki wina

  • Wymiar zewn. całego opakowania: 340 x 110 x 355 mm

  • Średnica wewnętrzna opakowania: 75 mm

  • Wysokość wewnętrzna: 320 mm

  • Grubość ścianki: 20 mm Kolor opakowania: biały

  • Cena opakowania na wino: 14.66 zł

Formularz zamówień dostępny on-line => opakowanie styropianowe na wino


kieliszek wina

Pamiętaj: Nieodpowiednie warunki transportu wina wpływają na pogorszenie się jakości oraz smaku wina. Na zmianę jakości wina wpływają wstrząsy, drgania wynikające z transportu oraz nieodpowiednia temperatura. Zbyt niska lub zbyt wysoka temperatura również wpływa na pogorszenie się smaku i aromatu wina. Butelki na wino wykonane są z ciemnego szkła ponieważ zbyt intensywne oświetlenie nawet pochodzenia sztucznego wpływa na smak szlachetnego trunku. Aby zachować doskonały smak wina należy je przechowywać w odpowiednich warunkach. Wino czerwone powinno być przechowywane w temperaturze od 15°C do 18°C. Wino białe wytrawne w temperaturze: od 10°C do 15°C. Wino różowe: od 9°C do 10°C. Wino musujące: od 6°C do 9°C. Zbyt wysoka temperatura powoduje że wino szybciej się starzeje i traci garbniki dzięki którym każde wino posiada swój niepowtarzalny smak i zapach. Opakowania styropianowe na wino chronią szlachetny trunek przed zmiennym warunkami atmosferycznymi podczas transportu a także w domu. Najczęściej wino w domu jest przechowane w kuchni w której panują zmienne temperatury dlatego opakowanie styropianowe na wino sprawdzi się w każdym domu.


opakowanie styropianowe na wino

251 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie