• Dry Ice

Mega zestaw suchego lodu na weekend dla całej rodziny

Zaktualizowano: 23 lip 2020


W sezonie letnich wyjazdów weekendowych każdy z nas stara się w jakiś sposób urozmaicić wypoczynek na świeżym powietrzu. Naszą propozycją jest oczywiście suchy lód ale do niego przyda się również girl, drinki, piwo które smakuje wyśmienicie gdy jest dobrze schłodzone oraz inne dodatki o których wspomnimy później. Niektórzy z was lubią czynny wypoczynek weekendowy ale......gdy już tak się każdy z nas napracuje, skosi trawę, wypieli grządki to odpoczynek i małe lenistwo jest wskazane.

mega zestaw suchego lodu na weekend dla całej rodziny

Mega zestaw weekendowy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych fanów sklepu suchego lodu, którzy do nas niejednokrotnie dzwonili po pojawieniu się małych oraz dużych zestawów weekendowych suchego lodu postanowiliśmy spełnić Wasze prośby. W sklepie internetowym pojawił się nowy zestaw weekendowy z suchym lodem. Tym razem w MEGA wydaniu. Mega zestawy weekendowe pojawiły się na wasze prośby ponieważ niektórzy z Was planują naprawdę długie weekendy. Rezerwując jeden, dodatkowy dzień urlopu można na weekend wyjechać już w czwartek rano. Oczywiście jeżeli sobota jest wolna wówczas są to już cztery dni wolnego a tutaj niestety pojawia się problem.


mega zestaw weekendowy suchego lodu

Kupując mały zestaw weekendowy okazuje się że przy sporej jego eksploatacji nie starcza go już na niedzielę. Tak samo duży zestaw weekendowy dla większej rodziny nie jest zestawem wystarczającym. Oczywiście duży zestaw weekendowy daje sporo możliwości ponieważ oprócz suchego lodu otrzymujecie doskonałą lodówkę turystyczną o pojemności 40.4L oraz 16 kg suchego lodu niemniej jednak że na cztery dni dla sporej rodziny nie jest to wystarczająca ilość. Mega zestawy weekendowe są większe jak. Mega oznacza duży (bardzo duży) dlatego też dla większej rodziny udostępniliśmy zestaw weekendowy o pojemności 47.8 l a do tego 26 kg suchego lodu w doskonalej cenie. Cena zestawu weekendowego 139.24 zł przekłada się na możliwości, korzyści jakie uzyskujecie po zamówieniu zestawu weekendowego.

Korzyści z zakupu Mega zestawu weekendowego


zestaw weekendowy suchego lodu

Nikt nie kupuje zestawów weekendowych po to aby je tylko posiadać. Wydajać na weekend 139.24 kupujemy nie tylko suchy lód ale również lodówkę turystyczną która będzie Wan służyła przez wiele lat. Pojemność takiej lodówki turystycznej wynosi: 47.8 l i oznacza to że posiadając dużą rodzinę będzie można w niej przewieść produkty spożywcze w dużej ilości. Tak naprawdę można w takiej lodówce turystycznej pomieścić: mrożonki które są potrzebne do przygotowania obiadu. Można również w niej zmieścić zamrożone mięso, kiełbaski które później będzie można grillować a także alkohol, piwo lub napoje bezalkoholowe. To wszystko w cenie Mega zestawu weekendowego. Tylko tutaj jedna uwaga. Do lodówki turystycznej z wkładem chłodzącym czyli suchym lodem najpierw wkładamy na dno produkty w stanie zamrożonym a dopiero później takie które nie chcemy aby były zamrożone. Temperatura suchego lodu -78,5°C bardzo szybko zamrozi to co się znajduje na samym dnie. Układamy wszystkie produkty warstwowo a na samej górze umieszczamy alkohol, piwo oraz napoje bezalkoholowe które będą doskonale schłodzone. Zestaw weekendowy suchego lodu o zawartości 26 kg granulatu zaspokoi wszystkie potrzeby rodziny na cztery dni. Można suchy lód używać nie tylko jako chłodziwo w lodówce turystycznej.


mega zestaw weekendowy z suchym lodem

Drinki z suchym lodem również będą wyśmienicie smakowały na świeżym powietrzu. Tutaj następna uwaga. Po przywiezieniu wszystkich produktów na działce można zestaw weekendowy używać do chłodzenia piwa czy też wina ale należy pamiętać że suchy lód jest naprawdę zimy. Po włożeniu piwa do opakowania z suchym lodem już po 20 minutach jest ono doskonale schłodzone. Dłuższe przechowywani piwa w suchym lodzie jest niewskazane i grozi zamrożeniem zawartości więc po tych dwudziestu minutach wyjmujemy piwo z Mega zestawu i wkładamy następne szczelnie zamykając przykrywką. Każde otwarcie opakowania z suchym lodem skutkuje sublimacją a to generuje straty. Sublimacja suchego lodu zachodzi zawsze ponieważ nie da się w opakowaniu stworzyć takich niskiej temperatury jaką posiada suchy lód. W trakcie sublimacji suchego lodu zamienia się on ponownie w gaz, dwutlenek węgla z którego został wywożony. Dlatego w ciągu jednego dnia będzie go mniej o 4 do 5 kilogramów. Niemniej jednak nie ma się co martwić. 26 kilogramów suchego lodu wystarczy na co najmniej cztery dni miłego weekendu z suchym lodem.

Dostawa zestawu weekendowego

mega zestaw na weekend

Mega zestaw weekendowy dostarczany jest na zasadzie przesyłki kurierskiej. Po złożeniu zamówienia w sklepie suchego lodu dostawa następuje w 24/h. Zestawy weekendowe dostarczane są w całym kraju przez firmy kurierskie więc nie trzeba się martwić o to że ktoś z was mieszka w Wojewódzkie Łódzkim czy też Województwie Pomorskim. Istnieje również możliwość indywidualnych dostaw zestawu weekendowego innymi środkami. Możemy wysłać Mega zestaw weekendowy na: PKP, PKS, BUS niemniej jednak trzeba będzie zestaw weekendowy odebrać osobiście. Mieszkańcy Warszawy mogą kupić ten lub inny zestaw weekendowy bezpośrednio w sklepie który mieści się w miejscowości Raszyn. Do ceny Mega zestawu weekendowego należy doliczyć cenę dostawy kurierskiej która wynosi 19.99 zł. Zamówienia => Mega zestaw weekendowy

1424 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie