• Dry Ice

Majówka z suchym lodem

Zaktualizowano: 27 kwi 2021

Uwaga! Wielka promocja na długi majowy weekend dla mieszkańców Łodzi i okolicy. 30 kwietnia w oddziale firmy Dry Ice Zone otrzymasz 7 kg suchego lodu z 1 złotówkę. Tego jeszcze nie było. 7 kg suchego lodu będziesz mógł wykorzystać w trakcie długiego weekendu do dobrej zabawy. Drinków z suchym lodem. Efektów specjalnych oraz innych atrakcji. Takiej okazji nie możesz przegapić. Suchy lód możesz również wykorzystać do przewiezienia a później przechowywania artykułów spożywczych. 7 kilogramów suchego lodu wystarczy na trzy dni do lodówki turystycznej lub innego opakowania izotermicznego.


Firma Dry Ice Zone rozpoczynając swoją działalność w Łodzi, pragnie zaprosić wszystkich do swojego punku sprzedaży suchego lodu. Aby uczcić dzień otwarcia, uruchamiamy promocję, aby każdy mógł do nas przyjść i otrzymać 7 kg granulatu suchego lodu razem z opakowaniem styropianowym za przysłowiową złotówkę. Pamiętaj! Aby otrzymać zestaw promocyjny za złotówkę, musisz nas osobiście odwiedzić 30 kwietnia i podać hasło „Wielka Majówka” Dział sprzedaży suchego lodu w Łodzi Polesie znajduje się przy ulicy Andrzeja Struga 78. Zapraszamy wszystkich od 8:30 do 16:30. Promocja realizowana jest do wyczerpania zapasów suchego lodu lub opakowania styropianowego. Telefon: 512-117-436. Aby z promocji skorzystało jak najwięcej osób, 7 kg suchego lodu oraz opakowanie styropianowe przeznaczone jest dla jednej osoby bądź firmy. Jadąc do nas, zabierz ze sobą własne opakowanie styropianowe lub lodówkę turystyczną. Zmniejszymy w ten sposób ilość odpadów pod postacią zużytych opakowań styropianowych wyrzucanych na wysypisko śmieci.

Punkt sprzedaży suchego lodu Łódź Polesie Andrzeja Struga 78. Sprzedaż suchego lodu realizowana jest od 8:30 do 16:30. telefon: 512-117-436

2869 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie