• Dry Ice

Gdzie kupić suchy lód w Warszawie

Zaktualizowano: 10 kwi 2021

Sprzedaż suchego lodu dla mieszkańców Warszawy realizowana jest w siedzibie firmy Dry Ice Zone, która mieści się w Raszynie. Dojazd do firmy jest bezproblemowy. Odbiorcy indywidualni mogą zadzwonić wcześniej do biura obsługi klienta, aby suchy lód o pożądanej ilości został przygotowany. Jest to bardzo ważna informacja dla osób, które pierwszy raz kupują suchy lód i nie posiadają odpowiedniego opakowania na suchy lód. Sklep suchego lodu posiada w swojej ofercie styropianowe opakowania, w których można przewieść suchy lód do domu. Opakowanie minimalizuje sublimację suchego lodu a tym samym strat, jakie wynikają z ponownej zamiany granulatu w dwutlenek węgla. Odbiorcy indywidualni, którzy chcą kupić suchy lód w siedzibie firmy, muszą posiadać opakowanie, do którego zostanie wsypany granulat suchego lodu. Może to być lodówka turystyczna lub inne opakowanie izotermiczne.

gdzie kupić suchy lód

Środki bezpieczeństwa podczas transportu suchego lodu

dostawa suchego lodu w warszawie

Nie sprzedajemy suchego lodu w workach lub innych opakowań, które nie zapewniają bezpieczeństwa podczas transportu. W wyniku sublimacji suchego lodu powstaje dwutlenek węgla, dlatego podczas przewożenia zestalonego dwutlenku węgla samochodem osobowym może się to skończyć tragicznie. Dwutlenek węgla wydobywający się z opakowania, które nie posiada szczelnego zamknięcia, może wywołać zawroty głowy i doprowadzić do omdlenia. Podczas jazdy samochodem kierowca może stracić przytomność, gdy w kabinie kierowcy będzie duża ilość dwutlenku węgla. Może to doprowadzić do tragedii. Zaleca się, aby suchy lód był transportowany w bagażniku samochodu osobowego mimo szczelnego opakowania. Opakowanie do suchego lodu, jakim dysponujemy jest bezpieczne i tanie. Należy zwrócić również uwagę na to, że sklep suchego lodu dostarcza codziennie granulat suchego lodu w Warszawie.

Suchy lód dla mieszkańców Warszawy


Suchy lód dla mieszkańców Warszawy

Mieszkając w Warszawie, suchy lód można kupić, nie wychodząc z domu. Dostawa suchego lodu w Warszawie jest realizowana codziennie, sześć dni w tygodniu. Wystarczy dzień wcześniej wypełnić formularz zamówienia a „Zestaw Warszawski” zawierający 4 kg suchego lodu zostanie dostarczony do domu tego samego dnia. Po złożeniu zamówienia na 4 kg suchego lodu dla mieszkańców Warszawy po godzinie 8:00 zostanie on dostarczony na drugi dzień. Jest to bardzo ważna informacja dla osób, które chcą zorganizować imprezę z suchym lodem podczas weekendu. 4 kg suchego lodu jest wystarczającą ilością na imprezę do 10 osób. Zależy to w głównej mierze na co, suchy lód zostanie przeznaczony podczas imprezy. Przeznaczając suchy lód do drinków, 4 kilogramy zaspokoi potrzeby na imprezie do 20 osób. Dostawy suchego lodu realizowane są w opakowaniu styropianowym Styrobox ST 4.

Sprzedaż suchego lodu w Warszawie


Sprzedaż suchego lodu w Warszawie

Sprzedaż suchego lodu w Warszawie jest realizowana codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00. Sprzedaż w sobotę odbywa się od godziny 9:00 do 13:00. W siedzibie firmy Dry Ice Zone można kupić bezpośrednio świeży suchy lód, ponieważ dostawy granulatu fi 16 mm otrzymujemy trzy razy w tygodniu. Firma Dry Ice Zone posiada w ciągłej sprzedaży granulat suchego lodu fi 16 mm. Granulat suchego lodu fi 3 mm ze względu na mniejsze zainteresowanie sprzedawany jest tylko na zamówienie. W sklepie suchego lodu dostępne są opakowania styropianowe o pojemności od 2 do 100 litrów dlatego firmy, które potrzebują większej ilości suchego lodu, mogą kupić do 100 kilogramów suchego lodu w jednym opakowaniu.


Bardzo ważna wiadomość dla mieszkańców w Warszawy.


Podjęliśmy obecnie próbę ograniczenia odpadów, które trafiają na wysypisko śmieci. Za każdym razem gdy dostarczamy suchy lód do odbiorcy w Warszawie nie wiadomo później co z nim zrobić. Najczęściej opakowanie trafia do śmietnika a później wywożone jest na wysypisko śmieci powiększając ilość odpadów które nie podlegają rozkładowi. Postanowiliśmy zawalczyć o środowisko i od dzisiaj mieszkańcy Warszawy mogą zamówić dowolną ilość suchego lodu bez opakowania. Zamówiona ilość suchego lodu zostanie dostarczona w opakowaniu firmowym i przesypana do opakowania, pojemnika osoby zamawiającej. Pamiętaj! Zamawiając suchy lód na tak zwane „przesypanie” można zaoszczędzić jednorazowo od 10 do 30 złotych. Tutaj można zamówić taniej, dowolną ilość suchego lodu z dostawą w Warszawie => dostawa suchego lodu warszawa


Dział porad

Nie wiesz jak wykorzystać suchy lód w trakcie wesela? Jak zorganizować imprezę? Zadzwoń do nas. Dział porad czynny jest od poń do piątku w godz. 8:00 do 15:00. Telefon: 732-610-501. Podając w trakcie rozmowy ilość gości weselnych oraz sposób wykorzystania suchego lodu można dokładnie obliczyć, ile suchego lodu na wesele należy kupić i jak go wykorzystać.

3973 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie