• Dry Ice

Gdzie kupić suchy lód w Łodzi

Granulat suchego lodu można kupić w Łodzi w oddziale firmy Dry Ice Zone. Sprzedaż detaliczna oraz hurtowa suchego lodu mieści się w lokalu na ulicy Andrzeja Struga 78. Punkt sprzedaży suchego lodu w Łodzi czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00. W punkcie sprzedaży suchego lodu można kupić granulat suchego lodu fi 16 mm. Ze względu na to, że granulat suchego lodu fi 3 mm używany jest tylko do czyszczenia suchym lodem i nie cieszy taką popularnością jak większy jej odpowiednik, dostępny jest tylko na zamówienie. Dostawa suchego lodu w Łodzi dla klientów indywidualnych oraz firm realizowana jest kurierem w 24 godzin.

sprzedaż suchego lodu w Łodzi

Zestawy wysyłkowe suchego lodu


Dostawa suchego lodu do firm oraz klientów indywidualnych w Łodzi odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej. Suchy lód dostarczany jest w zestawach wysyłkowych, w których znajduje się określona ilość granulatu fi 16 mm. Zestaw wysyłkowy składa się z: odmierzonej ilości suchego lodu. Opakowania styropianowego ograniczającego straty wynikające z sublimacji suchego lodu. Opakowania kartonowego zabezpieczającego opakowanie styropianowe przed pęknięciem i uszkodzeniem mechanicznym. Po wybraniu odpowiedniego dla siebie zestawu suchego lodu osoba zamawiająca otrzymuje powiadomienie przyjęcia zamówienia do realizacji.


Wybierz swój zestaw suchego lodu, który zostanie dostarczony w ciągu 24 godzin.

7 kg, 10 kg, 12 kg, 15 kg, 20 kg


Zamawiając dostawę suchego lodu kurierem, pamiętaj. W ciągu doby straty wynikające z zamiany ciała stałego granulatu w dwutlenek węgla wynoszą od 2 do 2,5 kg suchego lodu. Niestety straty są nieuniknione, ponieważ suchy lód posiada temperaturę -78,5°C. Tak niskiej temperatury nie da się wytworzyć w opakowaniu styropianowym lub kontenerze. Im wyższa temperatura tym strat jest więcej, dlatego w okresie letnim straty mogą wynosić nawet 3 kg granulatu. Należy wziąć to pod uwagę przed złożeniem zamówienia. W punkcie sprzedaży suchego lodu miejscowości Łódź dostępne są zestawy posiadające opakowanie styropianowe o grubszych niż zwykle ściankach. Dzięki temu straty suchego lodu są o wiele mniejsze i w ciągu doby straty wynoszą od 1,5 kg do 2 kg granulatu.


Zestawy suchego lodu w opakowaniach posiadających ścianki grubości 60 mm.


20 kg suchego lodu, 25 kg suchego lodu


Suchy lód dla firm


Suchy lód w Łodzi sprzedawany jest również w kontenerach o pojemności od 100 kg do 500 kg. Przemysł przetwórczy zamawia najczęściej granulat suchego lodu fi 16 mm, który używany jest do różnych celów i nie tylko jako chłodziwo. Suchy lód bierze czynny udział w procesie mielenia i mieszania mięsa. Mieszania ziół oraz ich suszenia. Szybkiego zamrażania warzyw, które dostarczane są do sklepów pod postacią mrożonek. Firmy spedycyjne używają suchy lód do transportu żywności, mięsa itp. w stanie zamrożonym. Transport w suchym lodzie wykonywany jest nawet na długie trasy. Transport materiału biologicznego, próbek na obecność COVID-19 wykonywany jest również z wykorzystaniem chłodziwa, jakim jest suchy lód. Suchy lód bierze czynny udział w transporcie specjalistycznym oraz kurierskim. Suchy lód do firm w Łodzi i okolicy dostarczany jest również w zestawach wysyłkowych o zawartości:


30 kg suchego lodu, 40 kg granulatu fi 16 mm, 60 kg suchego lodu


60 kg suchego lodu dostarczane jest na palecie, aby nie uszkodzić opakowania styropianowego. Dostawa realizowana jest przez firmę kurierską lub w przypadku cyklicznych dostaw transportem własnym.


Na pytanie, gdzie kupić suchy lód? Odpowiedź jest bardzo prosta. Zobacz na mapie lokalizację punktu sprzedaży suchego lodu. Wybierz najdogodniejszy dojazd i w drogę.

855 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie