top of page
  • Zdjęcie autoraDry Ice

Gdzie kupić suchy lód w Łodzi

Zaktualizowano: 28 wrz 2022

Granulat suchego lodu można kupić w Łodzi w oddziale firmy Dry Ice Zone. Sprzedaż detaliczna oraz hurtowa suchego lodu mieści się w lokalu na ulicy Andrzeja Struga 78. Punkt sprzedaży suchego lodu w Łodzi czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00. W punkcie sprzedaży suchego lodu można kupić granulat suchego lodu fi 16 mm. Ze względu na to, że granulat suchego lodu fi 3 mm używany jest tylko do czyszczenia suchym lodem i nie cieszy taką popularnością jak większy jej odpowiednik, dostępny jest tylko na zamówienie. Dostawa suchego lodu w Łodzi dla klientów indywidualnych oraz firm realizowana jest kurierem w 24 godzin.

sprzedaż suchego lodu w Łodzi

Zestawy wysyłkowe suchego lodu


Dostawa suchego lodu do firm oraz klientów indywidualnych w Łodzi odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej. Suchy lód dostarczany jest w zestawach wysyłkowych, w których znajduje się określona ilość granulatu fi 16 mm. Zestaw wysyłkowy składa się z: odmierzonej ilości suchego lodu. Opakowania styropianowego ograniczającego straty wynikające z sublimacji suchego lodu. Opakowania kartonowego zabezpieczającego opakowanie styropianowe przed pęknięciem i uszkodzeniem mechanicznym. Po wybraniu odpowiedniego dla siebie zestawu suchego lodu osoba zamawiająca otrzymuje powiadomienie przyjęcia zamówienia do realizacji.


Zamów suchy lód on line - zestawy suchego lodu

Zamawiając dostawę suchego lodu kurierem, pamiętaj. W ciągu doby straty wynikające z zamiany ciała stałego granulatu w dwutlenek węgla wynoszą od 2 do 2,5 kg suchego lodu. Niestety straty są nieuniknione, ponieważ suchy lód posiada temperaturę -78,5°C. Tak niskiej temperatury nie da się wytworzyć w opakowaniu styropianowym lub kontenerze. Im wyższa temperatura tym strat jest więcej, dlatego w okresie letnim straty mogą wynosić nawet 3 kg granulatu. Należy wziąć to pod uwagę przed złożeniem zamówienia. W punkcie sprzedaży suchego lodu miejscowości Łódź dostępne są zestawy posiadające opakowanie styropianowe o grubszych niż zwykle ściankach. Dzięki temu straty suchego lodu są o wiele mniejsze i w ciągu doby straty wynoszą od 1,5 kg do 2 kg granulatu.Suchy lód dla firm


Suchy lód w Łodzi sprzedawany jest również w kontenerach o pojemności od 100 kg do 500 kg. Przemysł przetwórczy zamawia najczęściej granulat suchego lodu fi 16 mm, który używany jest do różnych celów i nie tylko jako chłodziwo. Suchy lód bierze czynny udział w procesie mielenia i mieszania mięsa. Mieszania ziół oraz ich suszenia. Szybkiego zamrażania warzyw, które dostarczane są do sklepów pod postacią mrożonek. Firmy spedycyjne używają suchy lód do transportu żywności, mięsa itp. w stanie zamrożonym. Transport w suchym lodzie wykonywany jest nawet na długie trasy. Transport materiału biologicznego, próbek na obecność COVID-19 wykonywany jest również z wykorzystaniem chłodziwa, jakim jest suchy lód. Suchy lód bierze czynny udział w transporcie specjalistycznym oraz kurierskim. Suchy lód do firm w Łodzi i okolicy dostarczany jest również w zestawach wysyłkowych o zawartości:


60 kg suchego lodu dostarczane jest na palecie, aby nie uszkodzić opakowania styropianowego. Dostawa realizowana jest przez firmę kurierską lub w przypadku cyklicznych dostaw transportem własnym.


Na pytanie, gdzie kupić suchy lód? Odpowiedź jest bardzo prosta. Zobacz na mapie lokalizację punktu sprzedaży suchego lodu w Łodzi. Wybierz najdogodniejszy dojazd i w drogę.

1011 wyświetleń

Punkt sprzedaży Łódź Polesie

Ul. Andrzeja Struga 78 od 8:00 do 17:00​

Tel komórkowy.: 512-117-436

Telefon stacjonarny: 42-620-09-04

 E-Mail: biuro@dryicezone.pl

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

© 2017 Dry Ice Zone (PM)

bottom of page