top of page
  • Zdjęcie autoraDry Ice

Gdzie kupić suchy lód do drinków

Zaktualizowano: 24 lip 2022

Otrzymujemy coraz częściej zapytania, gdzie kupić suchy lód, który zostanie wykorzystany do różnych celów. Przed popularnymi imieninami najczęściej pytani jesteśmy gdzie zamówić suchy lód do drinków, które coraz częściej pojawiają się w trakcie uroczystości odbywających się w domu takich jak imieniny, urodziny itp. Nie można się temu dziwić. Jak do tej pory drinki z suchym lodem serwowane były jedynie w wykwintnych restauracjach lub niektórych pubach. Obecny szeroki dostęp do suchego lodu spowodował, że klienci indywidualni szukają tego komponentu nie tylko do drinków. Równie ciekawe i smaczne są desery lub lody domowej roboty, wykonywane w domu z dowolnych składników. Lody i desery można wykonać bardzo szybko, wykorzystując właściwości suchego lodu.


Gdzie kupić suchy lód do drinków

dostawa suchego lodu do drinków w Warszawie

Suchy lód do drinków można kupić w hurtowniach, które sprzedają lód w kostkach oraz inne dodatki do drinków. Suchy lód w większych miastach coraz częściej pojawia się w sklepach takich jak: Auchan, Biedronka lub Lewiatan. Markety posiadają odpowiednie zaplecze oraz kontenery lub chłodnie w których suchy lód może być przechowywany. Właściwością suchego lodu jest sublimacja, bez której nie pojawiłby się znajomy biały dymek wydobywający się z drinka. To właśnie sublimacja suchego lodu ogranicza sprzedaż tego komponentu poprzez straty finansowe, jakie są przez sublimację generowane. Zamiana ciała stałego w dwutlenek węgla, z którego suchy lód jest produkowany, spędza sen z powiek producentów i sprzedawcom. Straty finansowe mogą być naprawdę spore, gdy dane firma nie uzyska ciągłości sprzedaży. Sklepy dużo powierzchniowe posiadają odpowiednie kontenery izotermiczne oraz chłodnie w których suchy lód może być przechowywany. Dzięki temu do minimum ograniczane są straty finansowe wynikające z sublimacji suchego lodu. Mniejsze sklepy nie mają takich możliwości, dlatego w niektórych regionach kraju pytanie „gdzie kupić suchy lód do drinków” ma sens.

Suchy lód do drinków


Firma Dry Ice Zone obsługuje odbiorców w całym kraju. Dzięki dostawom suchego lodu kurierem suchy lód w ciągu 24 h trafia do odbiorców w całym kraju 6 dni w tygodniu. Korzystając z formularza zamówień sklepu suchego lodu, można zarezerwować dostawę na dowolny dzień w kalendarzu zamówień. Dzięki temu organizując imprezę w domu już dużo wcześniej, można pozbyć się kłopotu związanego z poszukiwaniem suchego lodu w okolicy i kupić on-line odpowiednią dla siebie ilość. Dostępne zestawy wysyłkowe suchego lodu: 4 kg, 7 kg, 10 kg, 15 kg, 20 kg, 25 kg granulatu można zamówić w dziale => Zestawy Wysyłkowe Suchego Lodu.


Suchy lód do drinków w Warszawie

Suchy lód do drinków z dostawą w Warszawie można zamówić on-line lub kupić bezpośrednio w oddziale firmy Dry Ice Zone. Raszyn ulica Mieczysława Słowikowskiego 41 A. Sklep suchego lodu czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. Sprzedaż suchego lodu w sobotę odbywa się od 9:00 do 13:00. Kupując suchy lód do drinków w oddziale firmy, należy pamiętać, aby przywieść ze sobą opakowanie styropianowe lub inne, do którego granulat zostanie wsypany. Jeśli nabywca nie posiada własnego opakowania, może odpowiednie kupić na miejscu.

opakowanie styropianowe do suchego lodu

Firma Dry Ice Zone posiada opakowania styropianowe o pojemności od 2 do 100 litrów, dlatego bez żadnych problemów gwarantowana jest sprzedaż każdej ilości suchego lodu. Dla osób, które nie mogą w danym dniu dojechać do sklepu suchego lodu i kupić odpowiednią ilość granulatu mamy dobrą wiadomość. Dostawa suchego lodu w Warszawie realizowana jest 6 dni w tygodniu na tak zwane przesypanie. Po zamówieniu odpowiedniej dla siebie ilości suchego lodu kurier firmy Dry Ice Zone przywiezie do odbiorcy suchy lód w opakowaniu firmowym. Po przyjeździe na miejsce przesypie suchy lód do opakowania odbiorcy. Może to być lodówka turystyczna, opakowanie styropianowe lub jakiekolwiek inne opakowanie izotermiczne. Dostawy suchego lodu realizowane w ten sposób generują oszczędności oraz przyczyniają się do zmniejszania ilości odpadów zalegających na wysypisku śmieci. Zamawiając 4 kg suchego lodu, oszczędności są niewielkie. Przy jednej dostawie wynoszą 8 złotych niemniej jednak przy stałych dostawach, oszczędności mogą być już znacznie. Przy zamówieniu 10 kg suchego lodu oszczędności sięgają 25 złotych. Wystarczy kliknąć link, aby złożyć zamówienie na dowolną ilość suchego lodu w Warszawie => Suchy Lód Warszawa.

Firma Dry Ice Zone wprowadziła dostawy suchego lodu na tak zwane „przysypanie” aby zmniejszyć ilość odpadów styropianowych, które nie ulegają rozkładowi. Opakowania styropianowe trafiają bardzo często na wysypisko śmieci, ponieważ nie wiadomo co z nimi zrobić. Styropian podlega recyklingowi, niemniej jednak bardzo małe ilości odpadów jest w ten sposób przetwarzanych. Dostarczając suchy lód w Warszawie bez pozostawiania opakowania styropianowego, staramy się ograniczyć do minimum tego typu odpady zalegające na wysypiskach śmieci.

Punkt sprzedaży Łódź Polesie

Ul. Andrzeja Struga 78 od 8:00 do 17:00​

Tel komórkowy.: 512-117-436

Telefon stacjonarny: 42-620-09-04

 E-Mail: biuro@dryicezone.pl

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

© 2017 Dry Ice Zone (PM)

bottom of page