• Dry Ice

Gdzie kupić suchy lód

Zaktualizowano: 3 paź 2019

W sklepie suchego lodu Dry Ice Zone można kupić suchy lód luzem, na kilogramy lub gotowe zestawy, które dostarczane są kurierem. Zapraszamy do sklepu suchego lodu, który mieści się w miejscowości Raszyn, gdzie możecie Państwo kupić suchy lód bezpośrednio.


gdzie kupić suchy lód

Suchy lód jest jednym z najbardziej popularnych komponentów chłodzących. … Ale, gdzie można go kupić? Najprościej jest odwiedzić sklep suchego lodu i zamówić go on-line. Można również kupić suchy lód wprost z magazynu na kilogramy. Potrzebny jest do tego pojemnik. Opakowanie, w którym Państwo zawieziecie suchy lód do domu lub firmy. Nie posiadając opakowania, nie muszą się Państwo o nic martwić. Sklep suchego lodu posiada również w sprzedaży opakowania o różnej pojemności. W zależności od potrzeb dobierzemy odpowiednie opakowanie do suchego lodu. Opakowanie do suchego można również kupić on-line. Można również kupić u nas na miejscu gotowy zestaw suchego lodu, który posiada już odpowiednie opakowanie.


opakowanie do suchego lodu

Bardzo ważne! Opakowanie, które można u nas kupić zmniejsza sublimację suchego lodu a tym samym minimalizuje straty, które wynikają z zamiany suchego lodu w gaz. Opakowanie jest również potrzebne do przetransportowania suchego lodu do domu. Nie polecamy przewożenia suchego lodu w kabinie kierowcy. Dwutlenek węgla pochodzący z suchego lodu może wpływać negatywnie na reakcje kierowcy. Najkorzystniej jest umieścić opakowanie z suchym lodem w bagażniku.plastry suchego lodu które również można kupić w sklepie

Suchy lód można stosować do chłodzenia drinków. Wystarczy w tym celu kupić najmniejszy zestaw składający się z 4 kg suchego lodu, aby podczas imprezy dozować granulat suchego lodu do kieliszków czy też szklanek. Należy jednak pamiętać, aby kupić do suchego lodu słomki, które zabezpieczą przed dostaniem się granulek do przełyku, co może skutkować poparzeniem. Dymiące drinki są zjawiskowe, dlatego nie ma się czemu dziwić, że coraz częściej można je spotkać na domowych imprezach typu imieniny lub urodziny. Właściwości suchego lodu wykorzystywane są w domu do lodówek turystycznych, w których przewożona jest żywność lub wszelkiego rodzaju napoje. Suchy lód do lodówek turystycznych można kupić bezpośrednio, jadąc na wypad weekendowy z rodziną. Poniżej znajduje się mapka dojazdowa do firmy Dry Ice Zone, gdzie kupić można suchy lód. Posiadamy w ciągłej sprzedaży granulat suchego lodu, plastry oraz bloki suchego lodu.


Dział porad

Nie wiesz jak wykorzystać suchy lód w trakcie wesela? Jak zorganizować imprezę? Zadzwoń do nas. Dział porad czynny jest od poń do piątku w godz. 8:00 do 17:00. Telefon: 732-610-501. Podając w trakcie rozmowy ilość gości weselnych oraz sposób wykorzystania suchego lodu można dokładnie obliczyć, ile suchego lodu na wesele należy kupić i jak go wykorzystać.

1744 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie