top of page
  • Dry Ice

Eventy

Zaktualizowano: 28 wrz 2022

Eventy to wydarzenia firmowe organizowane dla przedstawienia osiągnięć firmy lub w momencie wdrażania nowej strategii, lub promowania nowego produktu. Wydarzenie firmowe w formie eventu organizowane jest również dla integracji pracowników. Każda firma chciałaby aby pracownicy firmowi stanowili jeden zespół, który wzajemnie sobie pomaga i uczy. Impreza firmowa organizowana jest wówczas po to, aby pracownicy poznali się bliżej, co jest niemożliwe w trakcie wykonywania pracy. Bardzo rzadko pracownicy firmy spotykają się po pracy dlatego też event może być organizowany po to, aby się bliżej poznać. Wymienić doświadczenia swojej wieloletniej pracy i dobrze się bawić. Tego typu eventy kończą się zazwyczaj potańcówką z licznymi atrakcjami. W trakcie zabawy oraz pokazów suchy lód wykorzystywany jest do uzyskania odpowiedniego wrażenia. Z jednej strony pokazy tego typu mają za zadanie „rozniecić” ciekawość i zachęcić zaproszonych gości do uczestnictwa w całym wydarzeniu. Nie tylko w jego początkowej fazie i prezentacji.

W trakcie wydarzenia typu event przedstawiane są bardzo często osiągnięcia firmy. Są to tak zwane eventy biznesowe lub korporacyjne. Mające za zadanie wspierać cele biznesowe danej organizacji. Eventy firmowe organizowane są również dla celów edukacyjnych i wymiany informacji. Podczas tego typu wydarzeń firmowych odbywają się spotkania i konferencje. Debaty i dyskusje budujące relacje pomiędzy pracownikami lub kadrą kierowniczą. Wydarzenia firmowe zwieńczone są bardzo często wspólną zabawą. Potańcówką przy muzyce puszczanej przez doświadczonego Dj-a z użyciem efektów specjalnych, które są uzyskiwane z suchego lodu. Ciężki dym pod postacią białych gęstych obłoków jest tutaj podstawą. Puszczany od czasu do czasu pomiędzy osoby tańczące na parkiecie wzbudza niesamowite zainteresowanie. Sporo osób decyduje się na taniec w obłokach dla samego efektu, którego nigdy dotąd nie zaznali. Równie często podczas zabawy eventowej wykorzystywane są wyrzutnie konfetti, wytwornice baniek lub inne elementy mające podkreślić rangę wydarzenia. W trakcie eventu nic nie jest przypadkowe i nad całością czuwa organizator, który poprzez zastosowanie odpowiednich środków buduje klimat eventu.

Wykorzystując do budowy klimatu dodatkowe elementy takie jak animacje na ekranie multimedialnym, oświetlenie oraz suchy lód można przenieść widza w dowolnie wykreowany świat. Jest to bardzo istotne w trakcie eventów tematycznych. Budowanie klimatu, który powinien być zgodny z tematem przewodnim wydarzenia, jest podstawą do oceny marki firmy lub produktu przez zaproszonych gości. Bardzo często na duże eventy firmowe zapraszani są redaktorzy gazet, dziennikarze których zadaniem jest przekazać relacje z wydarzenia szerszej publiczności. Pozytywne recenzje uzyskiwane są wówczas gdy odbiór wydarzenia firmowego będzie pozytywny.


Suchy lód na eventy


Organizatorzy eventów w Łodzi mogą kupić suchy lód do efektów specjalnych w punkcie sprzedaży. Suchy lód można również zamówić online. Dostawa kurierem realizowana jest zarówno w Łodzi, jak i innych miejscowości. Suchy lód na eventy w Łodzi dostarczany jest kurierem w 24 h. Najczęściej zamawiany suchy lód przez organizatorów eventów:


Na eventy organizowane w mniejszym gronie lub tylko do kolorowych drinków z suchym lodem zamawiany jest mniejszy zestaw wysyłkowy zawierający: 10 kg suchego lodu.


Zamawiając suchy lód do drinków, należy zadbać o swoje i zaproszonych gości bezpieczeństwo. Suchy lód jest bardzo zimny i posiada temperaturę -75,5°C. Połknięcie granulatu może skutkować poparzeniem przełyku, dlatego polecamy kolorowe słomki, w których znajduje się wkład zabezpieczający, poprzez który do przełyku nie dostanie się nawet drobinka. Dodatkowo słomki do drinków świecą fosforyzującym światłem o różnej barwie przez 1 godzinę. Kolorowe słomki dostępne są w ofercie e-sklepu => Słomki do drinków z suchym lodem. Słonki można użyć do dymiących drinków lub napojów bezalkoholowych.


Oprawa muzyczna Eventu


Dobra zabawa to nie tylko dekoracje, odpowiednie oświetlenie lub efekty specjalne. Oprawa muzyczna jest bardzo ważna dlatego organizatorzy eventów korzystają z usług doświadczonego Dj-a. Dj układa repertuar muzyczny eventu według jego charakteru. Należy zaznaczyć, że każda impreza, event czy zwykła potańcówka posiada innych charakter. Dlatego za każdym razem repertuar jest odmienny. Doświadczony Dj korzysta z możliwości rynku muzycznego, kierując się modą oraz oczekiwaniami organizatora. Wymogi rynku sprawiają, że w większości przypadków to Dj dysponuje odpowiednim nagłośnieniem i oświetlenie sali. Umiejętności Dj-a oraz wrodzony talent pozwala zbudować odpowiednią atmosferę wydarzenia, przy której uczestnicy będą się dobrze bawić.

122 wyświetlenia

Punkt sprzedaży Łódź Polesie

Ul. Andrzeja Struga 78 od 8:00 do 17:00​

Tel komórkowy.: 512-117-436

Telefon stacjonarny: 42-620-09-04

 E-Mail: biuro@dryicezone.pl

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

© 2017 Dry Ice Zone (PM)

bottom of page