• Dry Ice

Dostawa suchego lodu w Warszawie

Zaktualizowano: 10 kwi 2021


Dostawa suchego lodu w Warszawie
Mapka dostaw suchego lodu

Mamy wspaniałą wiadomość dla mieszkańców Warszawy. Z dniem dzisiejszym mieszkając w Warszawie, można zaoszczędzić od 10 do 30 złotych, zamawiając suchy lód na „przesypanie”. Oznacza to, że po złożeniu zamówienia na dowolną ilość suchego lodu kurier przywiezie granulat w opakowaniu firmowym. Po przyjeździe przesypie zamówiony granulat suchego lodu fi 16 mm do opakowania, które posiada firma lub klient indywidualny. Dzięki temu osoba zamawiająca suchy lód nie płaci za opakowanie. Postanowiliśmy w ten sposób spełnić oczekiwania naszych stałych klientów, którzy za każdym razem muszą kupić opakowanie będące zabezpieczeniem suchego lodu przed stratami, które są wynikiem sublimacji suchego lodu. Bardzo często kliencie nie wiedzieli co zrobić z nadwyżką opakowań styropianowych. W takiej sytuacji opakowanie trafiało do śmietnika, później wywożone było na wysypisko śmieci.

Opakowania styropianowe a ochrona środowiska


opakowania styropianowe

Stosowanie styropianu jest obojętne dla warstwy ozonowej niemniej jednak co zrobić z odpadami, które zalegają na wysypiskach śmieci. Tym bardziej że styropian nie podlega rozkładowi w środowisku naturalnym. Oby pozbyć się styropianu należy go przetworzyć, niemniej jednak coraz większe zapotrzebowanie rynku na styropian w różnej formie powoduje, że odpadów jest więcej niż możliwości jego przetworzenia. Przykładem mogą być dostawy suchego lodu w opakowaniach styropianowych. Codziennie do Warszawy trafia od 30 do 40 przesyłek z suchym lodem. Dla zabezpieczenia przed stratami granulat suchego lodu pakowany jest w opakowania styropianowe. Zmniejszają one straty, niemniej jednak stali odbiorcy nie wiedzą co z nimi mają później począć. Licząc na szybko, w skali jednego miesiąca na wysypisko śmieci trafia około 750 opakowaniach. Jest to bardzo dużo, dlatego firma Dry Ice Zone postanowiła zawalczyć o środowisko.

Firma Dry Ice Zone postanowiła zmniejszyć ilość odpadów styropianowych zalegających na wysypiskach śmieci, dostarczając suchy lód do odbiorcy i przesypując granulat do opakowania, które już osoba zainteresowana posiada.

Oszczędności wynikające z dostaw suchego lodu w Warszawie

Każde opakowanie styropianowe generuje koszta. Oszczędności dla pojedynczych dostaw być może nie są takie duże, ale w skali miesiąca mogą być znaczne.

  • Opakowanie na 4 kg suchego lodu, oszczędności: 8 zł

  • Opakowanie na 7 kg suchego lodu, oszczędności: 20,50 zł

  • Opakowanie na 10 kg suchego lodu, oszczędności: 25,01 zł

  • Opakowanie na 15 kg suchego lodu, oszczędności: 31,zł

  • Opakowanie na 20 kg suchego lodu, oszczędności: 31 zł

  • Opakowanie na 25 kg suchego lodu, oszczędności: 52,50 zł

  • Opakowanie na 30 kg suchego lodu, oszczędności: 55,01 zł

Wystarczy policzyć ile w skali jednego miesiąca dana firma lub odbiorca indywidualny zamawia zestawów suchego lodu, aby policzyć oszczędności. Dla niektórych odbiorców indywidualnych, którzy wykorzystują suchy lód do wytwornicy ciężkiego dymu, oszczędności mogą być znaczne i sięgać 250 złotych miesięcznie.

Jak zamówić dostawę suchego lodu w Warszawie

Znając swoje zapotrzebowanie na suchy lód wystarczy skorzystać z odpowiedniego działu zamówień firmy Dry Ice Zone => Suchy lód Warszawa.

W odpowiednie pole wpisujemy określoną ilość suchego lodu. Zaznaczamy datę dostawy w kalendarzu zamówień oraz wypełniamy formularz, dzięki któremu zostanie dostarczana razem z zamówieniem faktura lub paragon. Aby uniknąć strat wynikających z sublimacji suchego lodu, granulat jest zasypywany w dniu dostawy. Minimalna ilość zamówienia wynosi: 4 kg suchego lodu. Korzystając z kalendarza zamówień, można parę dni wcześniej zarezerwować dostawę na ustalony termin lub zamówić suchy lód tego samego dnia do godziny 8:00. Suchy lód w Warszawie dostarczany jest od poniedziałku do soboty od godziny 9:00 do 18:00. Ze względu na to, że dział obsługi klienta jest nieczynny w sobotę, dostawę sobotnią suchego lodu należy zamówić i opłacić dzień wcześniej.

1249 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie