top of page
  • Zdjęcie autoraDry Ice

Dostawa suchego lodu w Łodzi

Zaktualizowano: 1 paź 2020


Firma Dry Ice Zone dysponując zestawami wysyłkowymi o różnej pojemności, dostarcza suchy lód w całym kraju. Dostawa suchego lodu realizowana jest kurierem nie tylko do największych miast w Polsce takich jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Częstochowa, Radom, Toruń, Sosnowiec, Kielce, Rzeszów, Gliwice, Zabrze, Olsztyn, Bielsko-Biała, Bytom, Zielona Góra, Rybnik, Ruda Śląska, Opole, Tychy, Gorzów Wielkopolski, Płock, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Wałbrzych, Włocławek, Tarnów, Chorzów, Koszalin, Kalisz. Suchy lód dostarczany jest również do mniejszych miejscowości. Wszędzie tam, gdzie może dojechać kurier. Po wybraniu odpowiedniego dla siebie zestawu wysyłkowego dostawa realizowana jest w 24 h.


Pamiętaj! Zestaw wysyłkowy suchego lodu składa się z: wybranej przez siebie ilości suchego lodu. Opakowania styropianowego, który minimalizuje straty wynikające z sublimacji suchego lodu oraz opakowania kartonowego. Opakowanie kartonowe chroni zestaw wysyłkowy przed uszkodzeniem mechanicznym. Pęknięciem i przełamaniem.


Sprzedaż suchego lodu Łódź


Firma Dry Ice Zone wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów już niedługo otworzy swój oddział w miejscowości Łódź. Sprzedaż suchego lodu w Łodzi odbywać się będzie dla odbiorców indywidualnych oraz firm. Już obecnie trwają prace remontowe przygotowując przestrzeń magazynową oraz sprzedażową. W miejscowości Łódź o liczbie mieszkańców 682679 suchy lód wykorzystywany jest do różnych celów. Odbiorcy indywidualni zamawiają suchy lód na mniejsze lub wiesze imprezy odbywające się w domu. Branża rozrywkowa czerpie korzyści z suchego lodu do efektów specjalnych w trakcie dużych imprez, eventów lub wesele. Firmy kupują suchy lód, który jest wykorzystywany w trakcie produkcji, transporcie i przechowywania produktów mrożonych. Jak do tej pory suchy lód do Łodzi dostarczany jest kurierem z Warszawy. Już za parę miesięcy mieszkańcy Łodzi będą mogli kupić suchy lód na miejscu nawet w sobotę. Jest to idealne rozwiązanie dla firm zajmujących się organizowaniem wesel. Którzy zmuszeni byli zamówić suchy lód na dostawę w piątek. W ciągu dwóch dni straty suchego lodu sięgały do 4 kg. W okresie letnim sześć i więcej kilogramów suchego lodu przekształcało się w dwutlenek węgla. Dlatego zamawiane były większe zestawy, aby to, co pozostanie wykorzystać w trakcie wesela na Pierwszy Taniec Młodej Pary lub innych efektów specjalnych. Już niedługo organizatorzy wesel będą mogli na miejscu w Łodzi kupić wystarczającą dla siebie ilość suchego lodu. Zapewniamy również opakowania styropianowe, w których można przewozić i przechowywać suchy lód.


Pamiętaj! Straty suchego lodu wynikające z zamiany zestalonego dwutlenku węgla w gaz zachodzą zawsze. Nie da się ich uniknąć, a jedynie zminimalizować straty wynikając z sublimacji. Opakowanie styropianowe znajdujące się w zestawie wysyłkowym pomaga zmniejszyć straty, które mogą wynosić od 2 do 2,5 kg suchego lodu na dobę.

Punkt sprzedaży suchego lodu Łódź Polesie mieści się na ulicy Andrzeja Struga 78

300 wyświetleń

Punkt sprzedaży Łódź Polesie

Ul. Andrzeja Struga 78 od 8:00 do 17:00​

Tel komórkowy.: 512-117-436

Telefon stacjonarny: 42-620-09-04

 E-Mail: biuro@dryicezone.pl

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

© 2017 Dry Ice Zone (PM)

bottom of page