• Dry Ice

Dostawa suchego lodu do poszczególnych dzielnic w Warszawie

Zaktualizowano: 10 sty


dostawa suchego lodu w warszawie

Dostawa suchego lodu w Warszawie realizowana jest przez firmę kurierską OCS w godzinach od 9:00 do 17:00. Paczki z suchym lodem dostarczane są w 24 godziny od momentu złożenia zamówienia. Dzielnice Warszawy takie jak: Włochy, Ursus, Wola, Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga, Rembertów, Targówek, Ursynów, Wawer, Śródmieście, Tarchomin obsługiwane są przez kuriera, któremu przydzielono do obsługi daną dzielnicę. Transport przesyłek kurierskich w Warszawie jest bardzo skomplikowany ze względu na to, że powstają co jakiś czas zatory i korki. Niestety w niektórych przypadkach może dojść do opóźnienia doręczeń. Mimo wszystko staramy się, aby suchy lód trafiła jak najszybciej do odbiorcy zamawiającego dostawę suchego lodu do danej dzielnicy Warszawy. Dostawa suchego lodu realizowana jest w zestawach wysyłkowych do odbiorców indywidualnych oraz firm. Zestaw wysyłkowy składa się z określonej ilości granulatu fi 16 mm, opakowania styropianowego minimalizującego straty wynikające z sublimacji suchego lodu oraz opakowania kartonowego chroniącego przed uszkodzeniem mechanicznym w trakcie przeładunku i transportu. Cena suchego lodu w zestawie jest stała.


Zestawy suchego lodu, dostarczane w Warszawie =>suchy lód.


W przypadku większego zapotrzebowania na suchy lód, potrzebnego do produkcji itp. jesteśmy w stanie dostarczyć suchy lód w dużych opakowaniach styropianowych lub kontenerach izotermicznych. Dostawa suchego lodu w kontenerach realizowana jest dopiero po ustaleniu ceny dostaw oraz okresu wynajmu kontenera. Ilość suchego lodu oraz częstotliwość dostaw brana jest pod uwagę przy ustalaniu ceny. Firmy zainteresowane większymi dostawami suchego lodu proszone są o kontekst z Działem Obsługi Klienta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00. Telefon: +48-22-461-0500


Tańsze dostawy suchego lodu w Warszawie


Suchy lód do poszczególnych dzielnic w Warszawie dostarczany jest w zestawach wysyłkowych o zawartości: 4 kg, 7 kg, 10 kg, 12 kg, 15 kg, 20 kg oraz 25 kg suchego lodu. Dysponujemy również większymi zestawami dostarczanymi do firm o zawartości: 30 kg, 40 kg oraz 60 kg suchego lodu. Cena danego zestawu wysyłkowego jest stała niemniej jednak firma Dry Ice Zone mając na uwadze dobro środowiska dostarcza suchy lód na zasadzie przesypania. Po złożeniu zamówienia na suchy lód, kurier dostarczy granulat w opakowaniu firmowych, a następnie na miejscu przesypie do pojemnika osoby zamawiającej. Dzięki temu opakowanie styropianowe nie trafi na wysypisko śmieci.


Pamiętaj! Opakowanie styropianowe wyrzucone na wysypisko śmieci nie ulega rozkładowi. Jest bardzo często kruszone na mniejsze kawałki, które zjadane są przez zwierzęta. Chcesz chronić środowisko? Przystąp do naszej akcji.


Zamawiać tańszą dostawę suchego lodu już za pierwszym razem możesz zaoszczędzić od 15 do 25 złotych. Tyle kosztuje opakowanie, które i tak z czasem trafi na wysypisko śmieci. Przy każdej dostawie suchego lodu płacisz tylko za suchy lód oraz dostawę kurierską, która wynosi na terenie Warszawy i okolicy: 19,99 zł. Cena suchego lodu = 8,50 zł za 1 kg. Aby zamówić suchy lód z dostawą w Warszawie, skorzystaj z linka => dostawa suchego lodu w Warszawie.


1714 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie