top of page
  • Zdjęcie autoraDry Ice

Bezpieczeństwo podczas urodzin z suchym lodem

Bezpieczeństwo podczas urodzin z suchym lodem jest bardzo ważne. Nie chodzi tutaj li tylko o bezpieczeństwo twoje ale nade wszystko gości. Oczywiście bezpieczne stosowanie suchego lodu podczas zabawy z dziećmi na urodzinach z suchym lodem jest priorytetowe. Bezpieczeństwo podczas urodzin z suchym lodem zapewnia odpowiednie akcesoria które są dostępne w każdym domu lub można je kupić w naszym e-sklepie. Należy ostrożnie obchodzić się podczas urodzin z suchym lodem ponieważ posiada on temperaturę -78 stopni.


Rzadko kiedy mamy do czynienia z tak zimnym produktem jakim jest suchy lód. Podczas urodzin szczególnie ale wystarczy raz wypróbować suchy lód na urodzinach aby zamawiać go zawsze z dostawą do domu.

Nigdy nie należy dotykać suchego lodu gołymi rękoma ponieważ możemy się poparzyć. Taka niską temperaturę jaką posiada suchy lód możemy poparzyć dłonie i nie tylko. Do drinków z suchym lodem dodajemy granulat szufelką lub szczypcami. Korzystając z domowej wytwornicy dymu która została już wcześniej omówiona lepiej jest założyć rękawice podczas przesypywania suchego lodu aby się nie poparzyć.


Kolorowe słomki do drinków Dry Ice Stix


Podczas sączenia drinków z suchym lodem nie można dopuścić do jego połknięcia aby nie poparzyć przełyku. Odpowiednim zabezpieczaniem do drinków z suchym lodem są kolorowe słomki Dry Ice Stix. Kolorowe słomki Dry Ice Stix posiadają wewnątrz wkład zabezpieczający poprzez który nie przedostanie się nawet grudka do przełyku. Po wsypaniu suchego lodu do drinka szufelką można go sączyć przez długi czas przez słomkę Dry Ice Stix bez obawy o swoje bezpieczeństwo.

Kolorowe słomki Dry Ice Stix sprawdzają się również doskonale w trakcie zabawa z dziećmi przy czynnej kontroli rodziców. Urozmaicając urodziny z wykorzystaniem suchego lodu można do soków lub innych napojów niegazowanych dodać granulatu aby się cieszyć fajerwerkami dymiącego dymu wydobywającego się z szklanki. Dzięki słomkom Dry Ice Stix dzieci również mogą czuć się bezpiecznie. Wkład słomek nie przepuści nawet odrobiny suchego lodu. Kolorowe słomki, świecące w nocy co również ubarwi każde urodziny z suchym lodem. Dzięki kolorowym słomkom można bezpośrednio zasypać suchy lód do drinka bez dodatkowych drogich gadżetów. Dzieci które uczestniczą w imprezie urodzinowej również mogą sączyć sok lub inne napoje bezalkoholowe z suchym lodem bez obawy o swoje zdrowie. Dzięki kolorowym słomkom Dry Ice Stix urodziny z suchym lodem mogą być bezpieczne.

69 wyświetleń

Punkt sprzedaży Łódź Polesie

Ul. Andrzeja Struga 78 od 8:00 do 17:00​

Tel komórkowy.: 512-117-436

Telefon stacjonarny: 42-620-09-04

 E-Mail: biuro@dryicezone.pl

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

© 2017 Dry Ice Zone (PM)

bottom of page