top of page
  • Zdjęcie autoraDry Ice

7 kg suchego lodu na Allegro

Suchy lód na Allegro tak samo jak w naszym sklepie internetowym możesz kupić od ręki. Przedstawiamy jeden z najpopularniejszych zestawów zamawianych na imieniny lub urodziny. Zawierający 7 kg suchego lodu w formie granulatu fi 16 mm dostarczany jest w opakowaniu styropianowym. Aby zestaw wysyłkowy dodatkowo zabezpieczyć, całość pakowana jest jeszcze do opakowania kartonowego. Dbamy o to, aby każda firma lub odbiorca indywidualny był zadowolony dlatego, aby zabezpieczyć zestaw przed pęknięciem, stosujemy grube opakowanie kartonowe.

Zamów 7 kg suchego lodu na Allegro - 7 kg suchego lodu

Zanim złożysz zamówienie na 7 kg suchego lodu, pamiętaj.

Dostawa suchego lodu w ilości 7 kg granulatu odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej. Dostawy realizowane są w 24 godziny. W momencie dostawy prosimy sprawdzić, czy opakowanie jest całe. Jeżeli opakowanie jest mokre lub wydobywa się z niego biały dymek (oznaka pękniętego opakowania kartonowego) prosimy takiej przesyłki nie przyjmować.


W zestawie na Allegro znajduje się 7 kg granulatu fi 16 mm. Podlega on cały czas procesowi sublimacji, dlatego w ciągu jednej doby należy się spodziewać strat na poziomie 1 do 1/5 kg granulatu. Przed złożeniem zamówienia należy się zastanowić czy pozostałe 5 kg suchego lodu będzie ilością wystarczającą na imieniny lub urodziny. Polecamy inne zestawy o zawartości 10, 12, 15, 20 lub 25 kg suchego lodu, które są również dostępne na Allegro w zakładce Dry Ice Zone.

124 wyświetlenia

Punkt sprzedaży Łódź Polesie

Ul. Andrzeja Struga 78 od 8:00 do 17:00​

Tel komórkowy.: 512-117-436

Telefon stacjonarny: 42-620-09-04

 E-Mail: biuro@dryicezone.pl

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

© 2017 Dry Ice Zone (PM)

bottom of page