• Dry Ice

7 kg suchego lodu

Zaktualizowano: 10 sty


7 kg suchego lodu

7 kg suchego lodu

+ opakowanie styropianowe

+ opakowanie kartonowe

Zestaw zawierający 7 kg suchego lodu dostarczany jest za pobraniem przez kuriera w całym kraju. Koszt pobrania wynosi: 25.99 zł. Korzystając z formularza zamówień można dokonać przelewu lub zapłacić za zestaw suchego lodu w systemie płatności [DotPay] Koszt dostawy kurierem po dokonaniu przelewu: 19.99 zł. 7 kilogramów suchego lodu dostarczane jest kurierem w opakowaniach styropianowych, aby zminimalizować straty powstałe podczas sublimacji suchego lodu. Zestaw wzmocniony jest dodatkowym opakowaniem kartonowym, który zabezpiecza przesyłkę przed uszkodzeniem.


Zawartość zestawu wysyłkowego


7 kilogramów granulatu suchego lodu fi 16 mm.

granulat suchego lodu

Wymiary zewnętrzne zestawu: 400 x 300 x 170 mm

Wymiary wewnętrzne: 340 x 240 x 110 mm

Wymiary z kartonem: 410 x 310 x 190 mm.

Grubość ścianki opakowania styropianowego: 35 mm

Pojemność: 8 L

Sublimacja suchego lodu w zestawie: od 20 do 25 %/ 24h (1.2 - 14 kg)

Waga rzeczywista zestawu w momencie wysyłki: 7,8 kg

Cena 1 kg suchego lodu w zestawie wynosi: 8,50 zł.

Cena zestawu: 93,50 zł.


Dostawa kurierem w Warszawie

dostawa suchego lodu w warszawie

Dostawa kurierem suchego lodu dla mieszkańców Warszawy odbywa się codziennie. Po złożeniu zamówienia na 7 kg suchego lodu do godziny 08:00 od poniedziałku do piątku kurier dostarczy suchy lód tego samego dnia. Zamówienia suchego lodu dokonane po godzinie 8:00 realizowane są na drugi dzień. Paczki z suchym lodem w Warszawie dostarczane są przez firmę OCS.


Dostawa suchego lodu do innych miejscowości

dostawa suchego lodu w Polsce

Ze względu na duże straty wynikające z sublimacji suchego lodu podczas transportu zestaw zawierający 7 kilogramów granulatu dostarczany jest kurierem do innych miejscowości od wtorku do piątku. Złóż zamówienie poprzez formularz zgłoszeniowy do godziny 15:00 od poniedziałku do czwartku, a otrzymasz zestaw suchego lodu następnego dnia roboczego.


Czas dostawy kurierem 7 kg suchego lodu


Dostawa kurierem 7 kg suchego lodu na terenie kraju odbywa się w godzinach od 08:00 do 19:00. Nie jesteśmy w stanie określić godziny dostawy, ponieważ jest to uzależnione od trasy kuriera oraz ilości dostarczanych paczek. 90% przesyłek dostarczanych jest kurierem w 24 h. Zdarzają się jednak i takie sytuacje, że przesyłka z suchym lodem zostanie dostarczona w 48 h. Skorzystaj z szybkiego zamówienia o-line suchego lodu klikając - złóż zamówienie


1251 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie