top of page
  • Zdjęcie autoraDry Ice

4 kg suchego lodu na Allegro

Suchy lód możesz zamówić, korzystając z popularnego serwisu aukcyjnego, Allegro. Jeden z najpopularniejszych zestawów dostępny od ręki na Allegro zawiera 4 kg suchego lodu w opakowaniu styropianowym. Dla bezpiecznych dostaw cały zestaw jest pakowany dodatkowo do opakowania kartonowego. Dbamy o to, aby każda firma lub odbiorca indywidualny był zadowolony dlatego, aby zabezpieczyć zestaw przed pęknięciem, stosujemy grube opakowanie kartonowe.

Zamów - 4 kg suchego lodu


Prosimy pamiętać o jednym!


Dostawa suchego lodu w ilości 4 kg granulatu odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej. Trawa do 24 godzin. W momencie dostawy prosimy sprawdzić, czy opakowanie jest całe. Jeśli opakowanie jest mokre lub wydobywa się z niego biały dymek (oznaka pękniętego opakowania kartonowego) prosimy takiej przesyłki nie przyjmować.

Zestaw suchego lodu na Allegro


W zamówionym zestawie na Allegro znajduje się 4 kg granulatu fi 16 mm. Podlega on cały czas procesowi sublimacji, dlatego w ciągu jednej doby należy się spodziewać strat na poziomie 1 do 1/5 kg granulatu. Przed złożeniem zamówienia należy się zastanowić czy 2/5 kg suchego lodu będzie ilością wystarczającą na imprezę. Polecamy inne zestawy o zawartości 10, 12, 15, 20 lub 25 kg suchego lodu, które są również dostępne na Allegro w zakładce - Dry Ice Zone

160 wyświetleń

Punkt sprzedaży Łódź Polesie

Ul. Andrzeja Struga 78 od 8:00 do 17:00​

Tel komórkowy.: 512-117-436

Telefon stacjonarny: 42-620-09-04

 E-Mail: biuro@dryicezone.pl

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

© 2017 Dry Ice Zone (PM)

bottom of page