• Dry Ice

4 kg suchego lodu

Zaktualizowano: 10 sty


zestaw zawierający 4 kg suchego lodu

4 kg suchego lodu

+ opakowanie styropianowe Styrobox BT1

+ opakowanie kartonowe

Zestaw zawierający 4 kg suchego lodu dostarczany jest za pobraniem przez kuriera w całym kraju. Koszt pobrania wynosi: 25.99 zł. Korzystając z formularza zamówień można dokonać przelewu lub zapłacić za zestaw suchego lodu w systemie płatności: [DotPay]

Koszt dostawy kurierem po dokonaniu przelewu: 19.99 zł

4 kilogramy suchego lodu dostarczane jest kurierem w opakowaniach styropianowych, aby zminimalizować straty powstałe podczas sublimacji suchego lodu. Zestaw wzmocniony jest dodatkowym opakowaniem kartonowym, który zabezpiecza przesyłkę przed uszkodzeniem.


Zestaw wysyłkowy suchego lodu zawiera:


granulat suchego lodu fi 16 mm w zestawie wysyłkowym

4 kilogramy granulatu suchego lodu fi 16 mm. Wymiary zewnętrzne zestawu: 200 x 200 x 325 mm

Wymiary wewnętrzne: 140 x 140 x 225 mm Wymiary z kartonem: 210 x 210 x 340 mm Grubość ścianki opakowania styropianowego: 30 mm Pojemność: 5 L Sublimacja suchego lodu w zestawie: od 20 do 25 %/ 24h (1.2 – 14 kg) Waga rzeczywista zestawu w momencie wysyłki: 4.7 kg Cena 1 kg suchego lodu w zestawie wynosi: 8,50  zł. Cena zestawu: 72 zł. 

Ze względu na znaczną sublimację suchego lodu w zestawie o zawartości 4 kg granulatu fi 16 mm dostawa odbywa się od wtorku do piątku na terenie kraju. Wyjątkiem jest dostawa suchego lodu w Warszawie, która realizowana jest codziennie od poniedziałku do soboty w godzinach od 08:00 do 17:00.


Dostawa kurierem w Warszawie


mapa dostaw suchego lodu w warszawie

Dostawa kurierem suchego lodu dla mieszkańców Warszawy odbywa się codziennie. Po złożeniu zamówienia na 4 kg suchego lodu do godziny 08:00 od poniedziałku do piątku kurier dostarczy suchy lód tego samego dnia. Zamówienia suchego lodu dokonane po godzinie 8:00 realizowane są na drugi dzień. Paczki z suchym lodem dostarczane są przez firmę OCS.


Dostawa suchego lodu do innych miejscowości


dostawa 4 kg suchego lodu w Polsce

Ze względu na duże straty wynikające z sublimacji suchego lodu podczas transportu zestaw zawierający 4 kilogramy granulatu dostarczany jest kurierem do innych miejscowości od wtorku do piątku. Złóż zamówienie poprzez formularz zgłoszeniowy do godziny 15:00 od poniedziałku do czwartku, a otrzymasz zestaw suchego lodu następnego dnia roboczego.


Czas dostawy kurierem 4 kg suchego lodu


Dostawa kurierem 4 kg suchego lodu na terenie kraju odbywa się w godzinach od 08:00 do 19:00. Nie jesteśmy w stanie określić godziny dostawy, ponieważ jest to uzależnione od trasy kuriera oraz ilości dostarczanych paczek. 90% przesyłek dostarczanych jest kurierem w 24 h. Zdarzają się jednak i takie sytuacje, że przesyłka z suchym lodem zostanie dostarczona w 48 h. Skorzystaj z szybkiego zamówienia o-line suchego lodu klikając - złóż zamówienie


284 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie