top of page
  • Zdjęcie autoraDry Ice

25 kg suchego lodu na Allegro

Przedstawiamy zestaw suchego lodu, którego ilość jest wystarczająca na duże wesele lub imprezę masową. Jest bardzo często zamawiany do wytwornicy ciężkiego dymu. Na Pierwszy Taniec i do efektów specjalnych w trakcie innych uroczystości. Zawierający 25 kg suchego lodu w formie granulatu fi 16 mm zestaw dostarczany w grubszym niż zwykle opakowaniu styropianowym. Aby zestaw wysyłkowy dodatkowo zabezpieczyć, całość pakowana jest jeszcze do opakowania kartonowego. Dbamy o to, aby każda firma lub odbiorca indywidualny był zadowolony z naszych dostaw. Grube ścianki opakowania zabezpieczają suchy lód przed intensywną sublimacją, a także co jest szczególnie ważne, nie pękają.


Zamów 25 kg suchego lodu na Allegro


Zanim złożysz zamówienie na 25 kg suchego lodu


Dostawa suchego lodu w ilości 25 kg granulatu odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej. Dostawa realizowana jest w 24 godziny. W momencie dostawy prosimy sprawdzić, czy opakowanie jest całe. Jeśli opakowanie jest mokre lub wydobywa się z niego biały dymek (oznaka pękniętego opakowania kartonowego) prosimy takiej przesyłki nie przyjmować. Być może w trakcie przenoszenia kurier upuścił przesyłkę i mimo grubych ścianek opakowania, pękło. Kurier sporządzi odpowiedni protokół, dzięki któremu będziemy mogli Tobie zwrócić pieniądze.

W zestawie na Allegro znajduje się 25 kg granulatu fi 16 mm. Mimo grubych ścianek opakowania podlega on cały czas procesowi sublimacji, dlatego w ciągu jednej doby należy się spodziewać strat na poziomie zaledwie 1 do 1/5 kg granulatu. Teraz już wiesz, dlaczego organizatorzy wesel zamawiają ten właśnie zestaw. Można spokojnie złożyć zamówienie na dostawę w piątek i nie denerwować się czy suchy lód będzie lub też nie. W sezonie letnim może być różnie.

132 wyświetlenia

Punkt sprzedaży Łódź Polesie

Ul. Andrzeja Struga 78 od 8:00 do 17:00​

Tel komórkowy.: 512-117-436

Telefon stacjonarny: 42-620-09-04

 E-Mail: biuro@dryicezone.pl

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

© 2017 Dry Ice Zone (PM)

bottom of page