25 kg suchego lodu na Allegro

Przedstawiamy zestaw suchego lodu, którego ilość jest wystarczająca na duże wesele lub imprezę masową. Jest bardzo często zamawiany do wytwornicy ciężkiego dymu. Na Pierwszy Taniec i do efektów specjalnych w trakcie innych uroczystości. Zawierający 25 kg suchego lodu w formie granulatu fi 16 mm zestaw dostarczany w grubszym niż zwykle opakowaniu styropianowym. Aby zestaw wysyłkowy dodatkowo zabezpieczyć, całość pakowana jest jeszcze do opakowania kartonowego. Dbamy o to, aby każda firma lub odbiorca indywidualny był zadowolony z naszych dostaw. Grube ścianki opakowania zabezpieczają suchy lód przed intensywną sublimacją, a także co jest szczególnie ważne, nie pękają.


Zamów 25 kg suchego lodu na Allegro


Zanim złożysz zamówienie na 25 kg suchego lodu


Dostawa suchego lodu w ilości 25 kg granulatu odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej. Dostawa realizowana jest w 24 godziny. W momencie dostawy prosimy sprawdzić, czy opakowanie jest całe. Jeśli opakowanie jest mokre lub wydobywa się z niego biały dymek (oznaka pękniętego opakowania kartonowego) prosimy takiej przesyłki nie przyjmować. Być może w trakcie przenoszenia kurier upuścił przesyłkę i mimo grubych ścianek opakowania, pękło. Kurier sporządzi odpowiedni protokół, dzięki któremu będziemy mogli Tobie zwrócić pieniądze.

W zestawie na Allegro znajduje się 25 kg granulatu fi 16 mm. Mimo grubych ścianek opakowania podlega on cały czas procesowi sublimacji, dlatego w ciągu jednej doby należy się spodziewać strat na poziomie zaledwie 1 do 1/5 kg granulatu. Teraz już wiesz, dlaczego organizatorzy wesel zamawiają ten właśnie zestaw. Można spokojnie złożyć zamówienie na dostawę w piątek i nie denerwować się czy suchy lód będzie lub też nie. W sezonie letnim może być różnie.

131 wyświetleń

Punkt sprzedaży Łódź Polesie

Ul. Andrzeja Struga 78 od 8:00 do 17:00​

Tel komórkowy.: 512-117-436

Telefon stacjonarny: 42-620-09-04

 E-Mail: biuro@dryicezone.pl

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

© 2017 Dry Ice Zone (PM)