top of page
  • Zdjęcie autoraDry Ice

20 kg suchego lodu na Allegro

Suchy lód na Allegro tak samo jak w naszym sklepie internetowym możesz kupić niemal natychmiast. Przedstawiamy jeden z najpopularniejszych zestawów zamawianych na Wesela do wytwornicy ciężkiego dymu. Zawierający 20 kg suchego lodu zestaw wysyłkowy składa się z zamówionej ilości granulatu (fi 16 mm) opakowania styropianowego, opakowania kartonowego. Aby zestaw wysyłkowy dodatkowo wzmocnić, całość pakowana jest jeszcze do opakowania kartonowego. Dbamy o to, aby każda firma lub odbiorca indywidualny był zadowolony z naszych dostaw.


Zamów na Allegro - 20 kg suchego lodu

Zanim złożysz zamówienie na 20 kg suchego lodu, pamiętaj.

Dostawa suchego lodu w ilości 20 kg granulatu odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej. Dostawa realizowana jest w 24 godzin. W momencie dostawy prosimy sprawdzić, czy opakowanie jest całe. Jeżeli opakowanie jest mokre lub wydobywa się z niego biały dymek (oznaka pękniętego opakowania kartonowego) prosimy takiej przesyłki nie przyjmować. Kurier będzie musiał sporządzić odpowiedni protokół dzięki czemu będziemy mogli Tobie zwrócić pieniądze.

W zestawie dostępnym na Allegro znajduje się 20 kg granulatu fi 16 mm. Podlega on cały czas procesowi sublimacji, dlatego w ciągu jednej doby należy się spodziewać strat na poziomie 2 do 3 kg granulatu. Przed złożeniem zamówienia należy się zastanowić czy pozostałe 22 kg suchego lodu będzie ilością wystarczającą na twoje wesele lub dużą imprezę. Polecamy inny zestaw o zawartości 25 kg suchego lodu, który również dostępne jest na Allegro w zakładce Dry Ice Zone.

134 wyświetlenia

Punkt sprzedaży Łódź Polesie

Ul. Andrzeja Struga 78 od 8:00 do 17:00​

Tel komórkowy.: 512-117-436

Telefon stacjonarny: 42-620-09-04

 E-Mail: biuro@dryicezone.pl

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

© 2017 Dry Ice Zone (PM)

bottom of page