top of page
  • Zdjęcie autoraDry Ice

15 kg suchego lodu na Allegro

Suchy lód możesz zamówić od ręki na Allegro. Tak samo jak w naszym sklepie internetowym dostarczany jest w zestawie wysyłkowym. Przedstawiamy jeden z najpopularniejszych zestawów zamawianych na małe wesela lub imprezy firmowe, eventy. Zawierający 15 kg suchego lodu w formie granulatu fi 16 mm dostarczany jest w opakowaniu styropianowym. Aby zestaw wysyłkowy dodatkowo zabezpieczyć przed uszkodzeniami mechanicznymi i pęknięciem, całość pakowana jest jeszcze do opakowania kartonowego. Dbamy o to, aby każda firma lub odbiorca indywidualny był zadowolony z naszych dostaw.Zamów na Allegro - 15 kg suchego lodu

Zanim złożysz zamówienie na 15 kg suchego lodu, pamiętaj.

Dostawa suchego lodu w ilości 15 kg granulatu odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej. Dostawa realizowana jest w 24 godzin. W momencie dostawy prosimy sprawdzić, czy opakowanie jest całe. Jeśli opakowanie jest mokre lub wydobywa się z niego biały dymek (oznaka pękniętego opakowania kartonowego) prosimy takiej przesyłki nie przyjmować. Kurier sporządzi odpowiedni raport reklamacyjny. Dzięki temu będziemy mogli Tobie zwrócić pieniądze.

W zestawie dostępnym na Allegro znajduje się 15 kg granulatu fi 16 mm. Suchy lód podlega cały czas procesowi sublimacji, dlatego w ciągu jednej doby należy się spodziewać strat na poziomie 2 do 3 kg granulatu. Przed złożeniem zamówienia należy się zastanowić czy pozostałe 12 do 13 kg suchego lodu będzie ilością wystarczającą na tego typu imprezę. Polecamy inne zestawy o zawartości , 20 lub 25 kg suchego lodu, które są również dostępne na Allegro w zakładce Dry Ice Zone.

129 wyświetleń

Punkt sprzedaży Łódź Polesie

Ul. Andrzeja Struga 78 od 8:00 do 17:00​

Tel komórkowy.: 512-117-436

Telefon stacjonarny: 42-620-09-04

 E-Mail: biuro@dryicezone.pl

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

© 2017 Dry Ice Zone (PM)

bottom of page