top of page
  • Zdjęcie autoraDry Ice

10 kg suchego lodu na Allegro

Suchy lód na Allegro możesz zamówić w każdej chwili. Tak samo jak w naszym sklepie internetowym kupić od ręki odpowiednią dla siebie ilość. Przedstawiamy jeden z najpopularniejszych zestawów zamawianych na imprezy typu potańcówka, organizowanych w domach. Zawierający 10 kg suchego lodu w formie granulatu fi 16 mm zestaw, dostarczany jest opakowaniu styropianowym. Aby zestaw wysyłkowy dodatkowo zabezpieczyć, całość pakowana jest jeszcze do grubego opakowania kartonowego. Dbamy o to, aby każda firma lub odbiorca indywidualny był zadowolony z dostaw.


Zamów - 10 kg suchego lodu

Zanim złożysz zamówienie na 10 kg suchego lodu, pamiętaj.

Dostawa suchego lodu w ilości 10 kg granulatu odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich. Dostawa realizowana jest w 24 godzin. W momencie dostawy prosimy sprawdzić, czy opakowanie jest całe. Jeśli opakowanie jest mokre lub wydobywa się z niego biały dymek (oznaka pękniętego opakowania kartonowego) prosimy takiej przesyłki nie przyjmować.


W zestawie na Allegro znajduje się 10 kg granulatu fi 16 mm. Podlega on cały czas procesowi sublimacji, dlatego w ciągu jednej doby należy się spodziewać strat na poziomie 1 do 1/5 kg granulatu. Przed złożeniem zamówienia należy się zastanowić czy pozostałe 7 do 8 kg suchego lodu będzie ilością wystarczającą na twoją imprezę. Polecamy inne zestawy o zawartości: 15, 20 lub 25 kg suchego lodu, które są również dostępne na Allegro w zakładce Dry Ice Zone.

128 wyświetleń

Punkt sprzedaży Łódź Polesie

Ul. Andrzeja Struga 78 od 8:00 do 17:00​

Tel komórkowy.: 512-117-436

Telefon stacjonarny: 42-620-09-04

 E-Mail: biuro@dryicezone.pl

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

© 2017 Dry Ice Zone (PM)

bottom of page