• Dry Ice

10 kg suchego lodu

Zaktualizowano: 10 sty


Zestaw wysyłkowy zawierający 10 kg suchego lodu.

10 kg suchego lodu + opakowanie styropianowe Styrobox ST 10 + opakowanie kartonowe Zestaw wysyłkowy zawierający 10 kg suchego lodu dostarczany jest za pobraniem przez firmę DPD w całym kraju. Koszt dostawy kurierskiej za pobraniem wynosi: 25.99 zł. Dostawa kurierska opłacona przelewem: 19,99 zł. Korzystając z formularza zamówień można zamówić suchy lód od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia pracownik działku kontaktu z klientami wyśle potwierdzenie na dołączony w formularzu e-mail. 10 kilogramów suchego lodu dostarczane jest kurierem w opakowaniach styropianowych, aby zminimalizować straty powstałe podczas sublimacji suchego lodu. Zestaw wzmocniony jest dodatkowym opakowaniem kartonowym, który zabezpiecza przesyłkę przed uszkodzeniem.


Zawartość zestawu wysyłkowego


granulat suchego lodu w zestawie wysyłkowym

10 kilogramów granulatu suchego lodu fi 16 mm. Wymiary zewnętrzne: 400 x 300 x 240 mm Wymiary wewnętrzne: 330 x 230 x 170 mm Wymiary z kartonem: 410 x 310 x 260 mm Grubość ścianki: 30 mm Pojemność: 12.9 L Waga rzeczywista w momencie wysyłki: 11.1 kg Cena 1 kg suchego lodu w zestawie wynosi: 8,50 zł. Cena zestawu: 124 zł.

Dostawa kurierem 10 kg suchego lodu w Warszawie


mapa dostaw suchego lodu w warszawie

Dostawa kurierem suchego lodu dla mieszkańców Warszawy odbywa się codziennie od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia na 10 kg suchego lodu do godziny 08:00 od poniedziałku do piątku kurier dostarczy suchy lód tego samego dnia. Zamówienia suchego lodu dokonane po godzinie 8:00 realizowane są na drugi dzień. Paczki z suchym lodem dostarczane są przez firmę OCS.


Dostawa 10 kg suchego lodu do innych miejscowości

dostawa suchego lodu w Polsce

 Ze względu na duże straty wynikające z sublimacji suchego lodu podczas transportu zestaw zawierający 10 kilogramów granulatu dostarczany jest w opakowaniach styropianowych. Dostawa kurierem do innych miejscowości w kraju odbywa się od poniedziałku do piątku. Złóż zamówienie korzystając z formularza zamówień na suchy lód do godziny 15:00 od poniedziałku do czwartku, a otrzymasz zestaw wysyłkowy następnego dnia roboczego.


Czas dostawy suchego lodu


Dostawa kurierem 10 kg suchego lodu na terenie całego kraju odbywa się w godzinach od 08:00 do 19:00. Nie jesteśmy w stanie określić godziny dostawy, ponieważ jest to uzależnione od trasy kuriera oraz ilości dostarczanych paczek. 90% przesyłek dostarczanych jest kurierem w 24 h. Zdarzają się jednak i takie sytuacje, że przesyłka z suchym lodem zostanie dostarczona później. Kliknij na link złóż zamówienie


1375 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie