Opakowania do transportu w suchym lodzie -70°C do -80°C

Opakowania specjalistyczne umożliwiające transport produktów w temperaturze -70°C do -80°C. Transport w stanie głębokiego zamrożenia wykonywany jest z użyciem suchego lodu posiadającego temperaturę -78,5°C. Opakowania dostępne w ofercie e-sklepu posiadają odpowiedni certyfikat oraz walidację. Opakowania umożliwiają transport:

  • próbek medycznych

  • produktów farmaceutycznych

opakowania do transportu BioTherm.jpg

W ofercie udostępniliśmy standardowe opakowania do transportu żywności w suchym lodzie. Suchy lód posiadając temperaturę -78,5°C jest doskonałym chłodziwem używanym od dekad do transportu produktów w stanie głębokiego zamrożenia. Opakowania, które posiadamy w ofercie, posiadają odpowiednio izolowane ścianki, dzięki czemu produkty medyczne lub żywność może być transportowana na długie dystanse. Opakowania do transportu w suchym lodzie, jakimi dysponujemy firmy Intelsius to:

Opakowanie o pojemności 7 litrów - BioTherm 7

Opakowanie o pojemności 10 litrów - BioTherm 10

Opakowanie o pojemności 17 litrów - BioTherm 15

Opakowanie o pojemności 32,7 litrów - BioTherm 30

Opakowanie o pojemności 52 litrów - Pharma Therm 45

Opakowania do transportu produktów w stanie głębokiego zamrożenia firmy Intelsius spełniają normy i regulacje IATA, ADR jak również DOT 49 CFR. Opakowania specjalistyczne wykorzystywane są przez firmy farmaceutyczne do transportu, leków, szczepionek oraz materiału biologicznego. W opakowaniach mogą być transportowane: Niezainfekowane Próbki (Uninfectious Samples) Zainfekowane Próbki (Infectious Samples) Próbki Diagnostyczne (Diagnostic Samples)