Opakowania do transportu

W ofercie e-sklepu znajdziesz systemy opakowań do transportu w suchym lodzie lub kontrolowanej temperaturze. Specjalistyczne opakowania jakie posiadamy zapewniają zimny łańcuch dostaw w stałej, kontrolowanej temperaturze. W zależności od modelu opakowania są w stanie utrzymać kontrolowaną temperaturę od 36 do 240 godzin. Zarówno w stanie zamrożonym jak i w stanie głębokiego zamrożenia.

Opakowania do transportu w suchym lodzie -70°C do -80°C

 

W ofercie znajdującej się w e-sklepie przedstawiamy, gamę opakowań do transportu w suchym lodzie, które posiadają certyfikaty, walidacje, i są przeznaczone do transportu:

 • próbek medycznych

 • produktów farmaceutycznych

W ofercie znajdują się również standardowe opakowania do transportu żywności w suchym lodzie. Suchy lód posiadając temperaturę -78,5°C jest doskonałym chłodziwem używanym od dekad do transportu produktów w stanie głębokiego zamrożenia. Opakowania, które posiadamy w ofercie, posiadają odpowiednio izolowane ścianki, dzięki czemu produkty medyczne lub żywność może być transportowana na długie dystanse. Opakowania do transportu w suchym lodzie, jakimi dysponujemy firmy Intelsius to:

Opakowania do transportu w warunkach chłodniczych +/- 0 °C

 

Opakowania Styrobox przedstawione w ofercie to opakowania do transportu produktów chłodniczych nawet do 96 godzin. Czynnikiem chłodniczym w opakowaniach styrobox są specjalistyczne wkłady (żelpaki). Jest to specjalny żel który po zamrożeniu lub schłodzeniu długo utrzymuje niską temperaturę. Opakowania te, nie posiadają walidacji producenta które określającą zakres oraz czas utrzymania danej temperatury.

 

Opakowania do transportu w temperaturze od +2°C do +8°C

 

Systemy opakowań które znajdują się w naszej ofercie są z powodzeniem stosowane w przewozie różnych typów produktów, w tym zestawów diagnostycznych, szczepionek, opakowań fiolek, pozytywnie spełniając swoje zadanie. Opakowania do transportu w kontrolowanej temperaturze od +2°C do +8°C dostępne są w różnych rozmiarach oraz możliwości utrzymania kontrolowanej temperatury. System opakowań które posiadamy w ofercie pozwala na znaczne obniżenie kosztów transportu, dopasowując idealne opakowanie do produktu. Opakowania posiadają walidację i certyfikaty jakościowe. Posiadamy w ofercie opakowania:

 

Opakowania do transportu w kontrolowanej temperaturze dzięki swoim technologicznym właściwościom zapewniają ochronę przewożonym produktom od 36 do 96 godzin. Zależy to w głównej mierze od systemu rozmieszczenia wkładów chłodzących oraz technologi zastosowanej do izolacji opakowania.

Opakowanie do transportu w temperaturze +15°C +25 °C

 

Opakowania BioTherm, Pharma Therm, Pharma Therm Pallet jak również Orca firmy Intelsius to szeroka gama specjalistycznych opakowań przeznaczonych do wysyłek produktów wymagających kontrolowanej, schłodzonej temperatury w zakresie od 15°C do 25°C.

Najczęściej opakowania specjalistyczne używane są w takich sektorach jak:

 

 • Branża Farmaceutyczna

 • Branża Medyczna

 • Branża Weterynaryjna

 • Branża Spożywcza

 • Branża Gastronomiczna

 • Branża Kosmetyczna

 • Branża Budownictwa Chemicznego

 

Aby zapewnić bezpieczeństwo produktów transportowanych w systemach opakowań, firmy Intelsius przeprowadzono liczne testy w procesie walidacji i wytrzymałości. Wystawiając opakowania na działania wysokich i niskich temperatur otoczenia aby sprawdzić czy opakowania sprostają wszystkim wyzwaniom stawianym przez przyszłego nabywcę. Specjalistyczne opakowania firmy Intelsius posiadają walidacje, oraz certyfikaty jakościowe.

Oferta opakowań do transportu w temperaturze 15°C do 25°C:

Dzięki swoim właściwościom izotermicznym opakowania zapewniają ochronę przewożonym produktom wrażliwym na wahnięcia temperatur od 40 do 96 godzin.

Każde opakowanie jest przystosowane do umieszczenia rejestratorów temperatury, które można sobie w dowolny sposób zaprogramować.

Pojemniki do transportu próbek biologicznych UN2814 / UN3373

 

Pojemniki do transportu próbek biologicznych w stanie zamrożonym lub temperaturze otoczenia. Pojemniki posiadają certyfikat DGR 6.2v Cat. A oraz Cat. B . Używane są do transportu materiału biologicznego o różnej temperaturze transportu.


W skład zestawu do transportu próbek biologicznych wchodzi;

 • Pudełko kartonowe

 • Pojemnik PathoPak

 • Absorbent

 • Samoprzylepna plomba


Specyfikacja;
Pojemność: 1 litr
Wewnętrzne wymiary pojemnika: 90 mm x 170 mm (śr. x wys.)
Zewnętrzne wymiary pudełka kartonowego 112 x 110 x 170 mm
Waga gabarytowa: 0,39 kg
Waga rzeczywista: 0,24 kg

suchy lód

Sklep Suchego lodu

Od poniedziałku do piątku: 8:00 do 17:00

Dział kontaktu z klientami: 22 461 05 00

© 2017 Dry Ice Zone (PM)

Link do sklepu : Suchy Lód