Maszyny firmy Asco

Maszyny do czyszczenia suchym lodem

 

Maszyny do czyszczenia suchym lodem firmy Asco posiadają kilka rewolucyjnych i opatentowanych rozwiązań pozwalających na ciągła pracę bez ryzyka zamrożenia systemu dozującego. Technologia czyszczenia strumieniem suchego lodu jest oparta na energii kinetycznej cząstek suchego lodu, szoku termicznym oraz sublimacji zestalonego dwutlenku węgla w formie i granulatu fi 3 mm.

 

Maszyny do czyszczenia suchym lodem są bezawaryjne przy zastosowaniu akcesoriów firmy Asco. Duże zasobniki suchego lodu pozwalające na długą pracę urządzenia bez konieczności ciągłego dozowania granulatu suchego lodu to kolejny atut maszyn Asco.

Urządzenia do czyszczenia suchym lodem wykonane są z najwyższej jakości przetestowanych materiałów, dzięki temu okres pracy urządzeń firmy Asco jest znacznie dłuższy niż w podobnych urządzeniach dostępnych na rynku. Nowoczesne rozwiązania zastosowane w maszynach do czyszczenia suchym lodem Asco oraz ich jakość, obniżają koszt utrzymania maszyny i ewentualnych napraw.

 

Granulatory do produkcji suchego lodu

Granulatory do produkcji suchego lodu Asco wytwarzają najbardziej czysty lód jaki można uzyskać. Urządzenia do produkcji suchego lodu zostały opracowane według nowoczesnych technologii do wytłaczania suchego lodu o największej gęstości.

 

Suchy lód wyprodukowany poprzez urządzenia firmy Asco przechowuje się dłużej, lepiej nadaje się do transportu i zapewnia bardziej intensywne czyszczenie.
Granulatory do suchego lodu wyposażone są w wiele matryc, aby umożliwić wytłaczanie produktu w różnych rozmiarach, różnej gramaturze. Oferują szeroki zakres możliwości, od suchego lodu fi 3 mm do granulatu fi 16 mm. Maszyny do produkcji suchego lodu firmy Asco to gwarancja niezawodności i długiej żywotności urządzenia.

 

 

Akcesoria firmy Asco

 

Gwarantujemy krótki czas oczekiwania na akcesoria aby zadowolić naszych klientów. Oryginalne części jakie jesteśmy w stanie zagwarantować pomagają uzyskać maksymalną wydajność produktów Asco. Nasz serwis Dry Ice Zone nie kończy się tylko na sprzedaży! Firma Dry Ice Zone zapewnia wszystkie akcesoria do: