Kontenery Olivo

Izotermiczne kontenery Olivo

Izotermiczne kontenery Olivo są przeznaczone do transportu produktów spożywczych i niespożywczych wymagających utrzymania stałej temperatury przechowywania i transportu. Pojemniki izotermiczne - kontenery Olivo, są stosowane w branżach takich jak;

  • Sektor rolno-spożywczy. W kontenerach Olivo transportowane są produkty luzem lub paczkowane

  • Przemysł techniczny. Kontenery Olivo sprawdzają się doskonale podczas transportu suchego lodu. Przechowywania suchego lodu w kontenerach Olivo gwarantuje niski poziom sublimacji suchego lodu.

  • Sektor farmaceutyczny. Dzięki kontenerom Olivo realizowany jest transport farmaceutyków w kontrolowanej temperaturze. Dystrybucja ładunków w kontrolowanej temperaturze (próbki, krew, insulina, szczepionki itp.) odbywać się może na długie trasy zarówno poprzez transport drogowy jak i lotniczy.

Pełna oferta kontenerów - kontenery izotermiczne

Gama kontenerów izotermicznych Olivo dzieli się na dwie rodziny produktów:

 

  • Skrzynie izotermiczne klasyczne wykonane z laminatów poliestrowych - kontenery BAC Classic

  • Skrzynie jednolite nowej technologii wykonane z polietylenu formowanego obrotowo - kontenery typu AT, Monobloc i Roll.

Niewielkie wymiary kontenerów umożliwiają ich swobodne umieszczenie w każdym pojeździe. Izotermiczne kontenery Olivo o dużej pojemności zostały zaprojektowane z myślą o obsłudze przy użyciu wózków widłowych lub paletowych. Wszystkie kontenery izotermiczne Asco lub Olivo mogą być układane piętrowo lub mogą być wyposażone w kółka do swobodnego przemieszczania.

Bardzo dobre właściwości izotermiczne kontenerów Olivo zaspokajają nawet najbardziej wymagające normy branżowe.


Format produktu jest zgodny ze standardami logistycznymi takimi jak:

  • paleta

  • pół-paleta

  • jedna czwarta palety

 

Kontenery AT są w kolorach szarych. Klasyczna gama kontenerów Monobloc i Roll jest w kolorze niebieskim RAL 6034. Gama kontenerów BAC Classic jest w kolorze białym.

suchy lód

Sklep Suchego lodu

Od poniedziałku do piątku: 8:00 do 17:00

Dział kontaktu z klientami: 22 461 05 00

© 2017 Dry Ice Zone (PM)

Link do sklepu : Suchy Lód